Liga aneb ne všechno uvolnění je dobrý

19. května 2020 v 7:38 |  Téma týdne
Uvolnění aneb začala fotbalová liga . Bez diváků , jak se dalo čekat . Už jsem se s tim smířila . Koneckonců zbejvají jen 2 domácí zápasy , pokud teda nebude pokračovat nástavba . V neděli jsem,ale četla naprosto šokující článek . Sice jen na teletextu , takže důvěryhodnost nula , obzvláště poté , co ten článek nějak rychle zmizel a nikde jinde už jsem to nečetla - Psali tam o tom , že pro kluby začne bejt zajímavý , až povolí 1000 lidí na zápas . Hmm, takže opět jiskřička naděje pro fanoušky . Zatím to povolený není ,ale kluby už mají vymýšlet co a jak . Jeden klub dokonce přemýšlí o autokinu , kde by svým fanouškům promítali zápasy . Zajímavej plán jen jestli není moc odvážnej . Další věc by byla poskytnout lístky jen permanentkářům . Jsem zvědavá, co zavedeme my a trochu se toho bojim , protože to znám . Jako chápu menší kluby , že chtějí vydělat , ale ty větší ty to myslim stejně nevytrhne . Navíc pokud by u nás udělali " jen pro permanentkáře ", tak se do tý tisícovky u nás stejně nedostanou, protože jich je o několik tisíc víc , tak jedině nějak losovat .

Navíc jak by to udělali s vozíčkářema fakt netušim, protože my permanentky nemáme . Chtěli jsme , ale klub nám je dát nechce . Takže to bude asi hodně zajímavý a pan divnej přijde určitě o spoustu vozíčkářských fandů a že ho pro mě z nějakých naprosto nevysvětlitelných důvodů mají rádi . Je to prostě chyba , že je tu možnost to znova otevřít pro lidi . Měli to nechat bejt i kdyby to šlo . Už jen proto , co to udělá . Pokud někam může jen někdo , tak je to špatný . Okamžitě začnou hádky , proč tam může jít xy ,ale já ne , nebo předhánění se , kdo fandí delší dobu . Může to nadělat spoustu zlý krve . Otevřít do 1000 si může dovolit snad jen Dukla , protože tam těch 1000 lidí nikdy ani nechodí, takže se tam dostane každej . Nebo brát to podle toho , jak často kdo chodí na zápas - upřímně , to bych byla v prdeli úplně, že , neměla bych šanci a o to míň , kdyby to měl na starosti pan divnej . Proto, kdyby tohle nastalo , tak bych se z pořadníku dobrovolně odhlásila . Určitě by pak nastoupilo různý podlejzání a to já neumim a podlejzat zrovna jemu fakt nehodlám . Navíc je konec sezony a to je vždycky nejvíc fanoušků i normálně , natož takhle když lidi jsou po fotbale už vyhladovělý .Ve výsledku se tam stejně dostanou jen lidi z kotle , protože ty jsou privilegovaný a klub na ně slyší.

Líbil se mi nápad s ciziny, jak do hlediště dali obrázky reálných fanoušků , ty si zaplatili za lístek a tušim,že to šlo i na dobrou věc . Tohle se mi zdá hodně originální a mělo by to úspěch . Nebo hlídat počet a pustit zápas před stadionem na obrazovce , ale to je zase na výběru jen někoho . Jako nejlepší se mi zdá přenosy zápasů on-line . Sice to nebude naživo ,ale nikdo by nebyl upřednostňovanej a mohl by to vidět každej . Jsem zvědavá , co vymyslí . Nějak mam za to, že i kluby by byly radši , aby to bylo bez lidí a nemuseli vymýšlet alternativy . Tohle ,že jen někdo se jim může hodně vymstít a nakonec se budou fanoušci nenávidět i mezi sebou . Ne všechno uvolnění po pandemii je dobrý .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama