Nezměněné Dušičky aneb nejez mi v autě

5. listopadu 2018 v 14:05 |  Téma týdne
Jak jsem už avizovala o víkendu jsme byli na Dušičkách . Jezdíme takhle snad už 20 let v čistě dámským složení , i když poslední roky nám to "kazí " synovec . Jezdíme na hrob nějaký mámimo tety, kterou jsem nikdy nepoznala a tak to není ani nijak depresivní . Klasika je pak návštěva cukrárny , kam jezdíme opravdu jen jednou za rok , takže si to náležitě užíváme .Tentokrát jsme jeli až po obědě ,abysme toho tolik nesnědli i v cukrárně . Dřív jsme si dokonce kupovali i zákusky domů,ale už to neděláme , jednou nám v autě do zákusků spadnul vozejk a bylo to traumatický, protože zákusky v čudu a taky cukrárna má jiný majitele a nemají tam výběr , takže ani není co si koupit pomalu .


Už samotnej nástup do auta připomíná komedii asi tak na 10 minut , jelo nás celkem 6 plus vozík , takže trvá než každej zaujme svou pozici . Auto jelo dost ztěžka a to nejen proto ,že jela ségra , která je trochu těžkotonážní . Hřbitov je fakt hezkej , s krásným výhledem . Malej se furt ptal , jak je to s mrtvýma v hrobech , bůhví,že jsem odjakživa hodně morbidní , takže jsem se ráda ujala výkladu a dítě se asi nevyspí tak 14 dní bych tipla . Zažili jsme chvíle děsu, když jsme poslali ségru s autem napřed k cukrárně - šla nám naproti a nikdo nevěděl proč . Jakože tam mají zavřeno ? není tam místo ? kam jinam pojedeme ? Naštěstí otevřeno měli , ale ty chvíle nejistoty než k nám došla byly mučivý . V cukrárně měli na zdi obrazky Kurta Cobaina a Chestera Benningtona , oba už mrtvý, bohužel , takže taky se to hodilo k Dušickám . A protože oba miluju už od mala a hodně mě muzikálně v životě nasměrovali , bylo to fakt nádherný - zákusky a oni , co si víc přát , než být v takový společnosti . Neteř tam potkala bejvalýho spolužáka ze základky a řekl jí,že jí to sluší , jak to ta holka dělá fakt nevim , mě tohle nikdo neříká .


Cestou zpátky nás napadlo koupit si hranolky , pizzu atd . Můj táta je totiž úzkostnej na auto a bordel v něm , nesmí se v něm jíst atd . Tak jsme se provokativně všichni vyfotili s jídlem v autě a poslali jsme mu to . Ségra hned jak jsme přijeli pro jistotu odjela ,aby se na ní neseslal boží hněv v podobě otce , ale vzal to celkem v pohodě , jestli ovšem nebude v noci drhnout v autě koberečky . Jo tatínku - změna je život . Ale povedla se , co myslíte ?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bluesovka | 5. listopadu 2018 v 18:11 | Reagovat

Hezky pozitivní, to jste si to pěkně užili. Je to z článku cítit. :-D

2 MirekČ | Web | 6. listopadu 2018 v 11:23 | Reagovat

Tak věřím, že taťka byl na mrtvici. My když vezeme děti, tak je tam také jako po výbuchu. :-D

3 Chudobka 1970 | Web | 6. listopadu 2018 v 17:17 | Reagovat

Takže vysavač a šupky do práce.... :-P  :D  :D

4 spravedlivysoud | Web | 6. listopadu 2018 v 22:58 | Reagovat

My jsme s tátou šli na hřbitov za dědou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama