Čtvrt roku bez pana divnýho

28. listopadu 2018 v 9:30 |  Listopad 2018
Tak už jsem 3 měsíce bez fotbalu , prodeje a pana divnýho . Pan divnej mi nechybí ani trochu , ale ty 2 další věci už trochu jo . Čtvrt roku zní fakt šíleně a bude to pokračovat dál až do února či března spíš . Vůbec nevím, jak to bude dál , říkam si,že času na to si to promyslet je ještě habaděj , ale už bych asi nějaký vize mít pomalu měla . Fakt nevim , jestli ze začátku nezačít jen s prodejem , protože ten mě fakt bavil , ale když si vzpomenu, jak mě pan divnej naznačil ,že jsem jim dobrá jen na prodej a kterej dělam ještě zadarmo ..no, bude to těžký . Ale musím říct,že mi ta pauza prospěla , už ani nemam rýmu nebo kašel , což jsem když sem se s nim potkávala měla prakticky pořád - jasná psychosomatika .

Další věc jak zápasy - jak víte , tak pan divnej má na starosti lístky pro nás vozíčkáře , takže nás všechny drží v šachu , buď to bude jak to chce on nebo nic a když se mu pak někdo jako třeba já vzepře , tak je to špatný . Ačkoliv pan divnej pořád dělá,že se nic neděje , což mu nevěřim . Pak je tu ještě jedna věc , klub sice vypadnul z Ligy mistrů ,ale je velká pravděpodobnost , že bude hrát v Evropský lize , což jsou opět zápasy s cizincema, možná tam budou i dobrý kluby a taky je tam možnost, že by k nám přijel ten můj oblíbenej rozhodčí, kterýho chci vidět už roky , takže opět klepání se , aby nepřijel , kdybych tam nešla .

Nevím proč ,ale myslim si, že opět klub zavede pro "velkej úspěch" balíček . Balíček, kterej nikdy předtím nebyl až letos .Takže opět můžeme spadnout tam, kde jsme s panem divným už byli a pojede to nanovo . Může ho nabízet už půl roku dopředu. Opět mi může tvrdit,že několik tisíc za balíček přece není moc, nutit mě ke koupi a já ho seřvat v telefonu jak ho pořád nenávidim a bůhví, co si ještě řekneme . Kdyby radši nikam nepostoupili fakt . Navíc už pan divnej tenkrát oznámil , že kdo má zaplacenej balíček a nepůjde na všechny zápasy , že takhle teda ne . S čimž taky nesouhlasím s takovou diktaturou . Jednou to máš zaplacený , tak je snad tvoje věc jak s tim naložíš a jestli přijdeš .A taky si myslim,že i ohledně domácí ligy se chystá nějaká novinka , která asi nebude příjemná a bude založená na nečem podobným . Třeba nějakej notýsek docházky a kdo nepřijde dostane do něj černej puntík a následně sankce . A nepřeháním , protože už něco takovýho fungovalo nebo stále funguje u permanentkářů .. jakože víckrát nepřijdeš a už je to bububu .Takže jsou toho schopný .

Ten možná návrat po půl roce bude těžkej a asi hodně rozpačitej . Myslela jsem si,že tam nebudu chodit třeba do tý doby než pan divnej odejde, že mu třeba něco zlomí vaz tam už konečně , jenže se k tomu nějak nemá a třeba tam bude i roky . A zase přicházet o zápasy kvůli němu se mi taky nechce . Asi by to chtělo mezi náma nějakýho prostředníka . Chci se vrátit ,ale nechci se tam s nim potkávat , což nejde .Třeba když už teda mě musí doprovázet při prodeji někdo ke kolegům , tak by mě nemusel pořád doprovázet zrovna on . Za jeho předchůdce se mnou chodili jiný kluci ,šlo to úplně normálně a bylo i fajn poznat někoho jinýho . Ale co je tam pan divnej, tak už to najednou nejde . Nevim , jestli žárlí a nechce, abych byla ve společnosti jiných , chce mě jen pro sebe a mít mě pod kontrolou .

Kdyby aspoň neměl na starost ty lístky a mohla jsem si je obstarávat u někoho jinýho, ale to taky nejde a myslim,že kdybych se o tom jen zmínila , tak mi urazí hlavu . Dělá mu to zřejmě dobře na ego , že jsme vlastně všichni jeho "poddaní " . podmanil si tam naprosto všechno . Jak to udělat , aby ke všemu tam nebyl potřeba ? Nebo se kousnout a vydržet ho ? Na druhou stranu už se toho negativního mezi náma za ty roky stalo celkem dost , oba to budeme mít v myslích už napořád a určitě to ovlivní i ten přístup mezi náma . Tim jako nechci říct ,že by mi zakázal se tam vrátit to snad ne . Uvidim , jestli mi napíše pozvánku na zápas , i když jsem ho prosila , aby už mě jí neposílal , když už tam nechodim takovou dobu , což taky může napovědět, jak to teď má . Zatim nic nenapsal , ale zápas je v neděli , takže ještě má čas a třeba to bude zase jinak .

Jeho odchod by všechno vyřešil, ale drží se tam zuby nehty . Každopádně mě čeká ještě dlouhý přemýšlení a zvažování pro a proti . Nejde jen o něj ,ale i o to,že se postupně vůči nám fanouškům vozíčkářům přivrzuje , pomalu a plíživě .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax | Web | 28. listopadu 2018 v 9:59 | Reagovat

:-)  :-(  Je nehezký, jak se k Vám chovají. Měli by Vám pomoct. Lide se má pomáhat.

2 hrachajdice | Web | 28. listopadu 2018 v 10:37 | Reagovat

[1]: Tam jim nejde o fanoušky jen o sebe a prachy ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama