Co bylo dál

10. listopadu 2018 v 8:25 |  Listopad 2018
Nakonec jsem tu středu zvládla , i když to, jak jsem psala,že bych nejradši zalezla do postele se nakonec skoro splnilo . Od rána mi bylo nedobře , nevim proč . Na zvracení , divnej krk .. I tak jsem ráno vyrazila do města na Martinskej trh , bylo to fajn a přišla jsem na jiný myšlenky , spousta stánků , i když je to pokaždý stejný ten sortiment. Trhu vévodí kolotoč s koňma a vypadá to moc hezky . Jen to počasí bylo podivný - zimou až zalejzalo za nehty , zataženo a všude mlha či co . Domů jsem se vrátila před obědem a hned po něm jsem si musela vzít prášek a na pár hodin jsem usnula jako špalek . Ani po probuzení mi nebylo nejlíp . Pak mě napadlo ,že by to mohlo bejt z tý rehabky , co jsem měla den předem , on i ten žaludek mohl být z toho a nebo všechno dohromady a taky asi i ten Real , ačkoliv jsem se snažila na to nemyslet , ale hlavně večer v posteli byl krušnej ,ale už to mám za sebou . Druhej den už mi zase bylo dobře a i to sluníčko začalo svítit .

Taky jsem byla podruhý na rehabce . Přijela jsem tam na oběd a měli knedlíky , zelí a maso , pěkně si tam jí teda . Sestra Šílená stejnej matroš jako poprvé . Tentokrát jsem si dala záležet, aby neměla sebemenší výtku . Přede mnou nikdo nebyl , jen ona vylezla a že mam chvíli počkat,že tam má hroznej bordel , upřímná je , to zase jo . Najela jsem tam vzorně - nohy opřený , bederka ukázkové přitisknutá k opěradlu .. a ona mě pochválila , jo !! . Jenže hned zase začala , že sedim víc na pravý straně a přišla s vychytávkou hodnou Járy Cimrmana ,abych si dala pod lopatku molitanovej míček a já byla víc na levý straně , co k tomu říct ? Jedině to,že v úterý mi vehementně tvrdila , že sedim blbě úplně na opačný straně . Pak se ptala , jestli mě to po ultrazvuku bolelo a já,že ano . Řekla jsem ,že mi ta bolest nešla do hlavy ,ale spíš do ramen . Řekla mi, ,že mám krk volnej ,ale horší jsou ramena . Nemusim asi už psát,že v úterý mi tvrdila opak - že mam hroznej krk a ramena krásně volný . Tak nevim - jsem divná já , když za 3 dny se to najednou "přesune " jinam a nebo ona ?

Pak mi zase začala tvrdit , že nejhorší, ale úplně nejhorší jsou najednou ty moje svaly vepředu , ty hrudní, že to taky tahá ten krk . Takže mi tam něco mačkala , což bolelo a za komentáře : jé , vy to máte hrozný . V zápětí jí volal nějakej milenec , vrkala tam s nim , jak nějaká puberťačka a že se těší na večer . Opět mě naúkolovala a byla jsem volná .

Já nevim , třeba bych i ráda cvičila co mi řekne ,ale nevim co. Pokaždý mi řekne něco jinýho a objeví nějakou novou část těla, která je dle ní ještě horší než ta předchozí . Už se nevyznám v tom , co mám dělat a co ne a jestli to na tu určitou část pořád ještě platí . Něco mi doporučí a vzápětí to zase změní . Příště jdu v úterý , takže očekávám , že nejhorší, ale úplně nejhorší budu mít zase něco jinýho . Začínam se sázet sama se sebou , která část to bude .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 B. R. | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 14:39 | Reagovat

já bych se jí asi na férovku zeptala, co teda jako mám dělat, přeci jen, ona je odbodrník od toho,a by ti poradila a pomohla... a třeba nakonec zjistíš, že není zas tak hrozná... vydrž :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama