Adrenalinový Pat a Mat

25. listopadu 2018 v 8:15 |  Listopad 2018
Jsem u našich a včera neplánovaně přijel synovec na hlídání , nevěděli jsme co s časem a tak jsme se rozhodli , že pojedeme do kina a na internetu jsme si zarezervovali místa , šli jsme na Pat a Mat : Zimní radovánky . Jasně , tak pro děti , ale když už , tak to mam radši než americký animáky a taky aspoň podpořim českou kinematografii . Nejpozději se rezervace má vyzvednout 20 minut před filmem a protože jsme museli jet 30 kilometrů jeli jsme fakt s předstihem pro jistotu .

Co mám to bylo platný , když kino zapáskovaný a za páskou 2 slečny, který oznamovali,že celá rezervační síť Cinestar zkolabovala , že pokud už nemáme lístky zaplacený , že se tam nedostaneme a neplatí ani to , že jsme tam pro rezervaci včas . Následně řekli,že vůbec neví, jestli se bude vůbec dneska promítat . Takže "fajn " jedeme 30 kilometrů jen tak . Malej se chtěl podívat o patro níž na hračky a já tam čekala a hlídala , no otevřeli to chvíli poté, co odešli , šly na mě mrákoty, protože jsem zjistila,že jsem si mobil nechala doma !, takže nezbývalo než doufat, že malej s mámou přijdou včas a že se to místo neprodá, protože díky výpadku neměl rezervaci nikdo . Naštěstí přišli včas a my se mohli postavit do kilometrový řady více či méně naštvaných návštěvníků . Nakonec jsme místo měli a nikdo nám ho nevyfouknul , i když teda jsme se na řadu dostali dlouho poté , kdy už jsme tam měli bejt .Všichni se snažili dostat včas na začátek toho svýho filmu a zmateně pobíhali .

Tak tak jsme se stačili usadit v sále , dokonce ani nedali reklamy před filmem , zřejmě měli časovej skluz, možná i z toho výpadku nebo se prostě báli , aby je lidi už nerozcupovali . Sál byl plnej a bylo daleko víc lidí než sedaček , některý tam začali na sebe křičet , že je to jejich místo a že na pokladně prodávají místa, co už jsou obsazený . Nervozita , samozřejmě nikdo nepřišel - uvaděč nebo tak , radši . Žádná omluva nebo vysvětlení . Nakonec to bylo tak , že lidi seděli na schodech a děti na klínech ! a bylo nás tam zhruba tak 2X víc než mělo . Mě se to naštěstí netýkalo , byla jsem na vozíčkářským ani mýho doprovodu a při nejhorším by oba postáli u mě . Ale i tak jsem měla na schodech souseda . Nevim, jak to bylo v jiných sálech , ale zřejmě podobně .

Film trval hodinku, takže jsem si ani nevyvrátila krk (vozíčkářský jsou dole u plátna ) , což oceňuju , příběh pro nenáročného diváka , ale to je jasný :D .Ale nebylo to zas tak nejhorší . Tématicky to bylo k Vánocům a k Silvestru . Hlavně v Silvestru jsme se viděli - Pat a Mat už v 15 hodin nevěděli co dělat a čekali na půlnoc , nakonec to vyřešili tak, že přetočili hodiny na půlnoc . My se taky vždycky nudíme a neutíká to , ale přetočit hodiny nás nikdy nenapadlo :D . Po titulkách nám jako "bonus" zapomněli rozsvítit , takže celej sál se dostával ven potmě . No koment už . Některý lidi už se ze zoufalství smáli a jiný , že si budou stěžovat a v tomhle případě je to oprávněně a nedivim se - rezervace nefunguje , prodává se to komukoliv ,na ty , co tam byli včas , aby si jí vyzvedly se nebere zřetel a sedí se po zemi za stejný prachy .

Nebyly dřív lepší papírový lístky než tyhle on- line kraviny ? spadne jim celá síť a jen zmatky . Kdo by to byl řekl , že na pohádce člověk zažije takový pozdvižení a že tam všechno bude i tématicky jako Pat a Mat :D .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 B. R. | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 10:36 | Reagovat

Nádherná vánoční atmosféra designu blogu, to mě dostalo ;-)

2 hrachajdice | Web | 25. listopadu 2018 v 10:50 | Reagovat

[1]: Děkuju moc :-). Bála jsem se, aby to nepůsobilo nějak přeplácaně. tak snad ne. Možná, že si ještě změním zahlaví - podle toho, jestli se mi podaří vyfotit třeba ještě lepší fotku :-D

3 Ježurka | Web | 25. listopadu 2018 v 14:12 | Reagovat

Tak vidím, že jste viděli Pata a Mata přímo v akci v tom kině, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama