Adieu rehabko

20. listopadu 2018 v 13:50 |  Listopad 2018
Dneska jsem byla naposledy na rehabce . To,že končim v pravou chvíli ukazuje i počasí - teplota lehce nad nulou a sněží . Nejinak dneska , celou dobu to vypadalo, že nic a samozřejmě začalo až jsem vyjela ,ale jak ! naštěstí déšť se sněhem a tak to nezůstávalo na zemi . Nejede tam žádný MHD od nás z důvodu blízkosti a tak mi nezbylo než to přežít . Ale i tak jsem vypadala jako mokrej sněhulák .

Na oddělení obědová klasika , co ale bylo jinak, že při čekání na chodbě na ultrazvuk tam přišla paní . Vždycky vyjma prvního dne jsem tam byla coby ambulantní vždycky sama , dokonce i na tý elektroléčbě . Teď nejen,že nás tam bylo plno, ale uvnitř byl pán , kterej tam zpravoval přístroje , navíc je to celkem malá místnost , takže to bylo fakt zajímavý . Dávají mi to na šíji a jsem v podprsence , pán se trochu mrknul ,ale tak co , počítam,že už to někdy viděl :D a zas taková cimprlína taky nejsem .

O patro níže na cvičení mě čekalo příjemný překvapení - sestra Šílená tam nebyla , jupí ! Místo ní tam byla jiná sestra , která mi řekla,že Šílená marodí . Byla jsem tam v pátek a zdála se mi normální , teda v rámci možností ,že . Ale je pravda,že v pátek se na mě docela vyřádila a bolelo mě to i druhej den , takže jí dostihla karma v podobě nachlazení :D . Tahle sestra byla úplně jiná - bylo jí buřt jak sedim a žádný pindy . Příjemná , ptala se na věci kolem mě a ne jen na zdravotní stav ,míčkovala mě , cvičili jsme s balonem .. prostě všechno , co jsem s tamtou nikdy nedělala a můžu říct , že to bylo takový nějaký elektivnější , rozhodně lepší než ty plky , jak to mám šíleně, ale šíleně hrozný a jak se mi to stěhuje z místa na místo . S touhle bych se "skamarádila " hned a těšila bych se tam . Je škoda,že Šílená neomarodila dřív :D a já si jí musela vyžrat po celou dobu .

Taky je škoda ,že každá k tomu přistupuje jinak a když pak vidíte , že jiná to dělá jinak a asi i líp , tak máte pocit , že jste o něco přišli , že jste měli někoho jinýho. Nevim no . I tak celkově mě tam víc baví, když je kolem víc lidí , když jsem tam sama , tak je to nuda , všude mrtvo a teď když končim se to tam začíná rozjíždět . Jak naschvál . Každopádně mě to určitě pomohlo a krk je volnější . Asi využiju tu možnost a zkusim se tam přihlásit zase za půl roku .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 B. R. | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 16:22 | Reagovat

možnosti další rehabilitace určitě využij ;-) jak se říká, ber, dokud ruka nabízí ;-)

2 chudobka1970 | Web | 20. listopadu 2018 v 17:34 | Reagovat

Jsi borec, vyhrála jsi na plné čáře. Sestra šílená padla za vlast a tvůj krk je na tom mnohem líp 8-)  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 hrachajdice | Web | 20. listopadu 2018 v 18:06 | Reagovat

[2]: joo , zničila jsem jí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama