Optimisticky z Dobřan

20. října 2018 v 13:41 |  Říjen 2018
Opět tu máme můj výletníček . Tentokrát jsem se vydala do Dobřan , místní asi tuší , ale tam to fakt nebylo , tedy zatím ne . A pro neznalý dodávám ,že v Dobřanech je psychiatrická léčebna . Na náměstí se konal trh Havelskej a Posvícení . Nikdy jsem tam nebyla , jen vždycky projížděla autem a tak mě překvapilo pěkný historický náměstí . Spoustu stánků s takovým tím klasickým zbožím : perníčkama, medovinou , polštářkama atd . Zrovna když jsme tam přišli, tak hráli pro děti pohádku a byl tam i takovej pěknej "středověkej " dětskej kolotoč na kliku . Řeknu vám, já bejt mladší , tak na něj jdu okamžitě :D . Bylo to tam moc fajn a vypadalo to tam tak pěkně i na oko . Dali jsme si menší oběd - bramboráčky a zelnou polívku , neustále jsme opakovali, jak je to tam pěkný :D a prostě super . Koupila jsem si perníček na památku , ale nevím, jestli ho nesním , chápu,že se s tím lidi piplají ,ale nelze odolat :D . Naprosto prima dopoledne bylo dneska .

Jistě jste si všimli,že poslední dobou píšu o dost optimističtěji než dřív a máte pravdu . Nějak si všechno poslední dobou užívám a nevidím jen všechno černě . A je to přesně od doby , kdy jsem se rozešla s panem divným , Je to téměř měsíc , kdy vzájemně mlčíme - tedy kromě toho,že mi stále posílá pozvánky na zápasy , ale ty posílá všem a asi nechce mě vyřadit z adresáře , což je na jednu stranu i hezký docela , ale když napíše , tak na to nereaguju , proč taky když na ten zápas nechci . Je mi opravdu nejlíp, kdy snad za poslední roky bylo . Mám dokonale čistou a lehkou hlavu a nic mi v ní netíží . Odešel z mýho života a vše se zlepšilo . Nečekejte ,že lituju , co jsem mu řekla a nebo,že přicházim o zápasy , nedejbože ,že se mi po něm snad stýská , vůbec . A jako největší plus vnímám to , že jak nemusim na zápas ani na brigádu , tak mám mnohem víc času . Jindy se všechno řídilo jen kdy co je , v kolik přijet prodávat a od kolika je zápas .. teď můžu kamkoliv, aniž bych se musela ohlížet a kolikrát si vybírám akce i právě v době , kdy bych jinak už byla na stadionu . Užívám si svobodu . Jedno z nejlepších rozhodnutí v životě - odstříhout se od člověka , kterej mi jen tahal dolů , víc mi bral než dával ,vždycky mi vadil a manipuloval se mnou . Divím se ,že jsem to vydržela tak dlouho a měla jsem to ukončit už dávno . Ale našla jsem nakonec odvahu i s těma mínusama , co mě za to čekají . Svět je zase krásnej .

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ježurka | Web | 21. října 2018 v 14:02 | Reagovat

To je dobře, že jsi dokázala se odstřihnout od toho pana divného, je vidět, že je ti o hodně líp, jen vydrž!

2 chudobka1970 | Web | 21. října 2018 v 16:49 | Reagovat

Přidávám ke komentáři nade mnou. Je fajn, že jsi sama sebou a jsi spokojenější. Mám ráda trhy. Brouzdat mezi stánky. Sem tam si koupit nějakou tu dobrotu, perníček, vykrajovátko na něj nebo voňavou ozdobnou svíčku. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama