Nemocniční havěť

8. října 2018 v 8:54 |  Téma týdne
Brouci a jiná havěť nemusí bejt jen zvířata ,ale i lidi . Přesvědčila jsem se o tom dneska ráno . Po 7 hodině jsem přijela do nemocnice se objednat na rehabilitaci . Ano, já to po snad půl roku odkládání dokázala ! . Mohla jsem tam i zavolat ,ale jak jistě víte, tak telefonování nesnášim a radši osobně . A taky mám tu nemocnici blízko zaplať panbůh . Nemocnice vypadá z venku celkem pofidérně a zevnitř ještě hůř , myslim vybavení a tak . I personál vždycky docela fajn . Ale dneska ..

Venku typický podzimní počasí : mrholí , celkem zima , pondělí ráno . Cestou jsem potkala mýho učitele ze základky , dělá v místním pasťáku , co odešel od nás , je to fajn pán, mladej a občas ho potkám , takže jsme hodili menší small talk a dostala jsem pozvání , ať se někdy přijdu podívat , jasně, říká se to ze zdvořilosti , ale určitě by to byla zajímavá zkušenost jít se mrknout do pasťáku :D . Tak mě to setkání potěšilo a měla jsem, slunce v duši . Jenže stačilo vjet do nemocnice a na jednom ze 2 výtahů nápis mimo provoz . Mazec , když i 2 výtahy na celou nemocnici jsou zoufale málo .

Nastoupila jsem a přivolal si mě nějakej sanitář či co , jel s takovým velkým vozíkem na snídani , viděl mě a naštvanej ,že se tam nevejde a málem by mi vynadal,že tam vůbec jedu . Tak jedu dál , jsem si myslela .. on ten výtah se začal otvírat a stál na místě . Myslela jsem si,že to ten blbec venku dělá z pomsty , byl nepříjemnej jak něco . Fakt jsem chtěla odjet co nejrychlejc a zvlášť od něj . Cestou si mě přivolal další a tentokrát zdravotní bratr , taktéž naštvanej,že jede jen jeden a ten už mluvil i sprostě , ale naštěstí proti mě už neměl nic . A já pak zjistila po vyjetí z výtahu,že jsem si spletla patro ! mě úplně zmátli . Slyšela jsem rachotit vozejk , takže jsem čekala , protože jsem s tim prvním blbem fakt jet nechtěla .

Konečně jsem se dostala tam, kam, jsem chtěla . Sestra se mi ptala, proč jsem nezavolala a já naprosto upřímně, že kdybych věděla,že jede jeden výtah a ještě divně, že to udělám . Jsem objednaná na vstupní kontrolu 26. 10. až, takže jsem ani nemusela tak chvátat s tím tam jet . Cesta zpátky - opět sanitář a opět nadávky nejhlubšího zrna . Přistoupila sestra s vozíkem ,ale příjemná , haleluja , ale zase jsem musela vyjet ven a tam zase přišel sanitář :D . Já už fakt nevěděla, jestli se smát nebo brečet , furt se mnou jezdili ty stejný lidi .

Jaká úleva ocitnost se mimo výtah ! Peklo na zemi . Já chápu ,že je pondělí , všichni naštvaný , ale tak protivný lidi jsem tam ještě nepotkala . Můžu za to,že funguje jen jeden výtah a to moje je až nahoře v 6. patře ? To člověku hodně zkazí dojem , ačkoliv už předtím o tomhle místě neměl valný mínění . Protivná a sprostá nemocniční havěť . Jenom doufam, že tohle není předzvěst celýho mýho docházení tam a že to tak bude pořád .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 8. října 2018 v 16:03 | Reagovat

No, tak to jsi se v té nemocnici nenudila :D Tak ať to na té kontrole dopadne dobře 8-)

2 Marčélla | E-mail | Web | 8. října 2018 v 17:24 | Reagovat

Já to říkám pořád, že lidi jsou kolikrát horší jak zvířata. :D  :D
Ale zas si můžeš říct, že aspoň něco tě potěšilo a to setkání s učitelem. :-)

3 Chudobka 1970 | Web | 9. října 2018 v 6:48 | Reagovat

Moc mě mrzi, když se personál nedokáže ovládat. Je to ostuda.... :-(

4 MirekČ | Web | 13. října 2018 v 11:10 | Reagovat

Výtahy všeobecně jsou pro nás nepřátelské, ať jsou jakékoliv, kdekoliv.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama