Nedělní odpoledne v Plzni

14. října 2018 v 14:16 |  Říjen 2018
Nedělní odpoledne v Plzni , jindy celkem poklidný, ale teď ne. Celej víkend se opravuje most do centra a celej víkend je uzavřenej . Je to jedna z nejvytíženějších tepen ve městě . Už od včera kolabuje doprava . Zřejmě nejsme na takový úrovni jako všude jinde v cizině , kde opravujou v noci ty nejvytíženější tahy .No, nic , takže Plzeň je šílená . Přijížděla jsem od rodičů a tak jsme museli objet celý město a najet si x desítek kilometrů . Věděli jsme,že to bude a tak jsme se rozhodli,že si uděláme výlet než ke mě vůbec dojedem .


Takže jsme jeli na Košutecký Jezírko , ač je to ode mě celkem kousek , nikdy jsem tam nebyla a byla to chyba . Fakt nádhera. Do toho ještě barvy podzimu a nádherný slunce . Krásná procházka , klid a hrozně příjemý od toho brajglu ve městě , co panuje dneska . Fakt nádherný místo . Nejradši bych tam zůstala , ale byl čas je vrátit domů a máma taky musela odjet , protože tady je to tak na 2 hodiny než se dostane z města . Jenže , jak se dostanu domů ? ono totiž i moje sídliště je dá se říct odříznutý a uzavřený . Fajn, příště už tam můžou rovnou dát závoru " karanténa - nevjíždějte " :( . Najeli jsme si pár kilometrů ,ale dostala jsem se sem . Jako chápu, že to musí udělat ,ale tohle je fakt o nervy . I pod okny mi jezdí tisíc aut ačkoliv jindy tady pomalu nevjede žádný , protože jsem ve slepý ulici . Ale lidi neví, kudy jet , tak to tady zoufale otáčí .jak na magistrále tady je aut .
Zácpy , i MHD jezdí jinak a jinudy , dopravní nehody, sanitky a nervy . Všechny bych poslala na Košutecký Jezírko ,aby načerpali enerii a klid :D . Úplně jinej svět a tenhle výlet se mi opravdu hodně pozitivně vryje do paměti .

PS: jinak na vysvětlenou k tý fotce - mám jinou barvu vlasů než na fotkách ze včera , ale fotka je čerstvá , přebarvila jsem se včera , tak abyste si nemysleli , že jsem dala nějakou neaktuální , či snad photoshop :D .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka | Web | 14. října 2018 v 16:19 | Reagovat

Krásna príroda. Výlet na toto miesto zvažujeme už dlhšiu dobu, ale zatiaľ sa mi nepodarilo sa pustiť do plánovania :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama