Svatováclavská jízda a moc prima den

28. září 2018 v 15:09 |  Září 2018

Právě jsem se vrátila z Domažlic . Táta ráno odjel s motorkou na sraz do Plzně a my s mamkou jsme měli volno . Původně jsme měli jet do Klatov, kde měl přijet svatý Václav ,ale jsou trochu z ruky , tak to vyhrály Domažlice . Koneckonců - všude to asi dneska bude podobný . Nikdy jsme na týhle akci nebyli ještě , tak jsme byli zvědavé . Měl přijet na náměstí , takže jsme zaujali pozici a čekali . Mezitím nám zpříjemňovala , no mě teda moc ne :D - čekání dechovka . Mezitím tam ODS rozjela svou předvolední kampaň a rozdávala balonky , který chudákům dětem strašně praskaly. Nevím, ale tohle bych řekla,že na takový akce nepatří . Myslim politiku .

Václav přijel na čas v pravý poledne , jak to tak bývá, tak lidi se cpali víc a víc dopředu a jak to tak bývá , tak tady nikoho nezajímá,že vozíčkář nic nevidí ,ale jsem zvyklá , takže jsem to ani nečekala,že by někdo uhnul . Ale i tak jsem něco málo viděla , protože lidi pochopili ,že i kůň musí projít . Jen Václava jsem nějak prokaučovala :D ale mam ho vyfocenýho jinde , za ním jelo ještě spousta povozů a kočárů . Pak naší stranu už vyhnali úplně , že prý koně musí parkovat , dobrý, ale bylo by fajn, kdyby nás upozornil někdo předem , že tam nemáme stát a ne až nějakej rozlícenej vedoucí . Ale to bylo opravdu jediný negativum . Moc hezká akce .Koně tam pak ještě čekaly , tak byla možnost se na ně podívat , jen teda ten Václav někam prchnul, asi byl stydlivější :D . Ale bylo to fajn, krásný koně .

Pak ještě na pohár do jedný stylový restaurace na Chodsku , která teda byla narvaná až po strop ,ale místo se našlo a domů . Fajn odpoledne dneska , užila jsem si ho .


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marčélla | E-mail | Web | 28. září 2018 v 19:27 | Reagovat

Politika se cpe už všude. 8-O
Já dnes Václava prospala, byla jsem po noční a potom se mi nikam nechtělo i když bylo dnes krásně. Prý jsem stejně o nic nepřišla. :-D
Podle pěkných fotek sis užila pěkný den i přes negativum a to je jen dobře. ;-)

2 Lux | Web | 30. září 2018 v 0:27 | Reagovat

Vypadá to skvěle, až na stydlivého Václava. :D Že by ho politici zahnali?  V Domažlicích jsem teda nebyla ani mimo svátek sv. Václava :D
Jinak u nás bývá každý rok taky. Krásmý prostředí nad městem. Jen letoas jsem ho nějak nestihla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama