Příjezd a auto moto show

23. září 2018 v 9:25 |  Září 2018

Už jsem doma , naši přijeli kolem poledne , i když přiletěli ve 2 ráno , počítala jsem s tím,že přijedou až odpoledne . Kolo jsem zkoušela napumpovat,ale nešlo to , o to víc mě překvapilo , že když pumpoval táta , tak se nafouklo úplně normálně , ale uvidíme, jestli se ještě nakonec neupustí . Radši jsme vozík vzali s sebou .Od rána jsem měla nějakej zkaženej žaludek . Nevím proč, ale asi si ta týdenní studentská strava vybrala svou daň . Vyloženě zle mi nebylo a tak jsem jela s našima na oběd do Globusu , jezdíme tam celkem často . Je fajn,že si můžeme nabrat sami a hlavně nečekat na jídlo, až se uvaří . I když my si i jídlo vzali nakonec domů .

Přijeli jsme kolem 13 hodiny . U nás ve městě se konala velká akce , bez nadsázky můžu říct,že největší událost roku - auto moto show . Žádný akce se totiž u nás moc nedělají , takže Staňkováci chodí ve velkým . Pořádá to Šmucler a byl už 4 ročník . Protože téměř pokaždý máme na tenhle den jinej program, ale letos ne. I jsme stačili přijet včas domů, tak jsme to využili a vyrazili směr letiště, kde se akce konala , i když jsme všichni byli trochu přepadlý . Já žaludek a ten zbytek nevyspalej . Už snad kilometr od letiště auta v zácpě ! tohle jsme fakt nečekali . Některý lidi i parkovali na polích a šli pěšky , všude , kde se dalo stály auta . My ještě našli místo na letišti , i když nikde žádnej pořadatel . Ale ono je asi lepší to nechat v určitých případech plynout a možná ani oni sami nepočítali s takovou návštěvností. To byly fakt tisíce a tisíce lidí . A to v tý době začala celá akce ani ne před hodinou. Což mi přijde celkem zvláštní , že to nikdy není třeba už od dopoledne,ale jen na pár hodin odpoledne . Určitě by to přilákalo víc lidí a hlavně by tam nebyli všichni najednou .

Zrovna když jsme dorazili, tak začali hrát Mandrage , což asi i proto tam bylo tolik lidí , ale i tak to táhne ta akce . Bylo tam tolik lidí,že se ani nedalo nikam dostat . Dalo se koukat na auta, motorky , záchranáře, hasiče i vyhlídkový lety letadlem , prostě taková všehochuť . Mandrage neposlouchám ,ale i tak musím pochválit , že naživo nezpívají vůbec falešně , což se u jiných kapel říct nedá , fakt zpívali hezky . Potkala jsem tam rehabku z ústavu , kam jsem kdysi chodila . Dala jsem se s ní do řeči .Je to zvláštní , co jsem pryč, tak už se nepotkáváme ,ale na různých akcích celkem pravidelně, asi máme stejnej vkus :) .

Byla to fajn akce. Některý sice říkali,že je to tam furt stejný a vadili jim dlouhý řady u stánků ,ale mě se tam líbilo . Musí se předem počítat s tim,že naše město není žádný velkoměsto a tak i ty věci tam nejsou zas tak na úrovni jako třeba jinde . Je to skromnější . Ale na Staňkov i tohle je hodně dobrý .


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chudobka1970 | Web | 23. září 2018 v 13:52 | Reagovat

Počasí tak akorát, prima hudba, hezký mašiny, co chtít víc? :-D  :-D  :-D

2 hrachajdice | Web | 23. září 2018 v 14:12 | Reagovat

[1]: Souhlas :-) . Ale ještě mi tam chyběli pěkný chlapi - Mandrage jsou přece jen na mě už moc mladý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama