Prachy vládnou světem aneb konec

5. září 2018 v 9:30 |  Září 2018
Tak se nám to s panem divným rozjíždí, teda spíš už dojelo . Nakonec napsal sám, že se omlouvá, že nezavolal . V podstatě pindal to samý , že si musim koupit celej balíček , taky mi tam začal psát,že má spoustu lidí i z jiný části ČR , co tam chtějí . Tak co je mi do toho , my domácí snad máme přednost s lístkama . Navíc to prezentoval jakože tak , že bysme měli být ještě rádi , jak krásně klub ty balíčky vymyslel . Takže jsem na to šla jinak - zeptala jsem se ho , jak to vnímá jen on osobně tuhle věc , bez ohledu na to , že myslí i za klub . že vím,že jim jde jen o prachy . A jemně jsem mu naznačila , že tímhle postojem může i o někoho přijít .. prostě všechno jsem vsadila na jednu kartu .Pak jsem si všimla,že dal na facebook status , jak ho štve každej, kdo mu teď volá , píše a že prostě neuhne , takže jsem se rozhodla,že i díky tomuhle končím . Nenecham se nikde zesměšňovat " za zády " , když chci lístek .


Na tohle mi samozřejmě neodepsal, myslim na to , jak vnímá tenhle nápad balíčků sám za sebe . což jsem čekala . Ale napsal , že teda mi ten jeden balíček zazezervuje a že si myslí, že 2 000,- není moc . Já viděla rudě ! neřekla jsem mu,že ten balíček chci , ani náznakem takže jsem vzala telefon a zavolala mu . Choval se naprosto klidně , že nechápe proč jsem naštvaná a že stejně nakonec ten balíček budu chtít a koupim si ho a ještě takovým jízlivým tónem . Po tomhle jsem mu to položila uprostřed věty . Jo a taky jsem mu řekla,že ho nenávidim už celý ty 2 roky ! já mu to fakt konečně řekla ! Úleva ! Držela jsem to v sobě tak dlouho . Pak napsal maila , že to tak je a nechápe mou nasranost . Takže jsem mu napsala,že vidět Real chci už od školky ,ale,že takhle jestli to má bejt ho vidět nechci . A posteskla jsem si,že dřív to bylo lepší . Taky jsem mu nabídla určitej smír jakože jsem ochotná změnit přístup ,ale on musí taky . Napsal pouze to ,že mi balíček kdyžtak sám koupí když to chci tak vidět ,což jsem odmítla . Tohle fakt ne . Balíček tedy nebude, ani Real , je lepší to ukončit . Nikam by jsme se nedostali . A taky jsem si ho smazala z přátel na facebooku , když už tak už .

Napsal, že nechce , abych se na něj zlobila a já se zeptala proč. Neodepsal . Každopádně jsem se rozhodla, že jak s brigádou , tak s fotbalem končim , opravdu . Aspoň přes zimu . Stejně je teď nějakej novej formát ligy a bude se hrát i v těch nejzimnějších měsících a moc bych tam tomu stejně nedala tak jako tak , mrznout fakt nehodlám . Jemu to neřeknu , nechci se zase dostat pod palbu nějakých jeho manipulací a do nečeho se zaplejtat , ať si na to hezky přijde sám . Už delší dobu mě to tam nebaví, chodim tam už 6 let , tak nějak ze setrvačnosti a pořád stejný všechno - věci, lidi , ksichty .. Bude to tak lepší , pan divnej se chová jak idiot už delší dobu a tohle byla poslední kapka . Rozhodně mi nic nebude nutit , protože chce ,abych platila a ještě mě naprosto drze napíše , že to tak drahý není . A jeho chování je taky divný - nevim, ale mě kdyby někdo řek , že mě nenávidí , tak moje první reakce by byla okamžitě přestat komunikovat , ale on jede dál a pošle mi ještě x dalších emailů . Taky to , jak nechce, abych na něj byla naštvaná a když se zeptám na důvod, tak najednou mlčí . Není normální se zajímat o to , jestli na něj nejsem naštvaná . Proč mu na tom tak záleží ?


Vůbec jim nejde o fanoušky ,ale jen o peníze ,aby si namastili kapsu , ty, který sami mají už tak miliony . Pro někoho , kdo má peníze jen z invalidního důchodu ty 2 tisíce za jeden zápas prostě drahý je , což nějakej manažer , kterej bere 50 tisíc měsíčně nemůže nikdy pochopit . Navíc on , on, kterej byl vždycky takovej chudáček , kterej nám dával dárky , abysme ho měli rádi .. a najednou bude ze sebe dělat nějakýho drsnýho kinga, je to směšný . Jestli jsou mu přednější peníze než třeba nějakej ten vztah mezi náma . tak nemám co řešit . Uráží mě to . Stává se z něj akorát arogantní parchant , takovej ten "správnej " manažer . Nelituju toho, stejně to přijít jednou muselo, tak to přišlo teď a že už to ve mě bublalo dlouho . Konečně jsem se po x dnech pořádně a krásně vyspala a mám dokonale lehkou a čistou hlavu .

Štve mě , že celej tenhle nápad prezentujou jakože něco hrozně dobrýho a ještě to vydávají jakože tím chtějí odměnit nás domácí . Jenže ve skutečnosti je to naopak . By mě zajímalo , kolik z nás si ten balíček koupí , počítám,že minimum a dopadne to tak , že vozíčkářský místa budou obsazený opravdu cizíma vozíčkářema ze všech koutů ČR , který tam nikdy nebyli ,ale teď jo, protože hrajou zvučný jména,ale to klubu vadit nebude, hlavně když zaplatí . A vůbec jsem si připadala jak nějakej vyvrhel , že jsem chtěla jen na Real . A proč bych nechtěla ? Že na něj chtějí všichni ? no a co ! Přeju panu divnýmu, ať si ten Real hezky užije z první řady u střídaček , nemusíc se nikde mačkat a hlavně zcela zdarma . A taky bych mu popřála , aby přišel na to , že peníze nejsou vždycky všechno, ale toho se asi nedočkám .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama