Nervy z dovolený, málo času , zubař a jiné

14. září 2018 v 15:36 |  Září 2018
Dnešní den byl fakt nabitej a značně nervozní . Po víc jak týdenním pobytu u rodičů jsem se vracela zpátky k sobě a nejen to - naši dneska letí na dovolenou do Řecka , takže od rána přípravy a chaos . A aby to bylo ještě lepší , tak jsem na dnešek byla objednaná k zubaři . Vzhledem k tomu,že nemám řidičák , tak jsem potřebovala mámino asistenci . Zubaře už jsem věděla půl roku dopředu,že půjdu tenhle den a mamka si tu dovolenou vybrala zrovna na tohle datum s tím,že se to zvládne, tak dobře . Byla jsem objednaná na 10:30 , máma řekla,že pojedeme na 10, protože co kdyby mě vzali dřív .. naivní . Takže už od tý doby už začala být nervozní . Přede mnou byly nějaký 2 lidi v důchodovým věku , takže fajn . Jenže tam samozřejmě přišla akutně paní , která už byla uvnitř a prý tam strávila 45 minut :( . Tohle je jak naschvál a zase to odnesou ti, který se objednají . Mezitim máma skočila do krámu pro rohlíky ,abysme se pak nezdržovali . Paní vylezla , pak šli oba důchodci, nebyli tam dlouho ,ale mezitim přišlo dítě na kontrolu , tak jsme obě trnuli hrůzou , aby nešlo přednostně , máma dokonce řekla, že by ho nepustila :D , jindy jo, ale když dneska jedou na letiště ,tak ne .

Přišla jsem na řadu za 10 minut 11 . Jak kdyby nás doktor slyšel, tak se s tim vůbec nezdržoval .. šup na křeslo , prohlídnul zub po zubu , ptal se mi na moudrák jestli nebolí , já že zatim ne, všechno ok jako vždy a tak mi alespoň jako vždycky vyčistil zubní kámen ultrazvukem , což není nic moc pocit, malinko bolí a krvácí to , ale je asi dobře, že mi to dělá , taky to chrání nějak před vznikem kazu určitě .A možná to dělá i proto, aby mě vůbec něco dělal , takový pacienti jako já , že nemají nikdy problémy ho musí nudit :D . Dokonce si ani dneska nezpíval , což je jeho specialita při prohlídce :D . Ani moc nemluvil , což je dobře , jindy toho namele a zrovna dneska nesmělo bejt žádný zdržování . Takovej unavenej mi přišel . Možná už se taky někde viděl jinde, ale pořád je moc příjemnej a fajn chlap. Za 10 minut jsem seděla zpátky v autě včetně toho , že jsem se rovnou objednala už na příště - tentokrát v březnu . Máma si mohla oddechnout ,že jsme to zvládli .

Domů na oběd a pak mě odvézt a naši rovnou směr Praha . Doma jen pobíhání ,aby něco nezapomněli , dusno , máma dokonce křičela a to je většinou před cestou úplně vynervovanej táta . Cestou několikrát zácpa , tak je pátek odpoledne.. a až tady jsme zjistili,že jsem nechala bundu doma . Naštěstí tu mám ještě jednu , sice taková už celkem nevzhledná ,ale účel splní . To je tak , když je víc věcí najednou a chvátá se . Příště už to snad nebude tak, že někdo jde k doktoru a za pár hodin musí být někde na čas . Tohle mamka nevychytala,ale aspoň,že jsme to zvládli .

Jsem ráda,že jsem po 10 dnech zase u sebe , zůstanu tady celou jejich dovolenou , to jest do příští soboty , taky co u našich, když tam celou dobu nebudou . Zítra je sice fotbal, ale nejdu , nikomu jsem to neřekla . Pan divnej se mě ještě jednou v pondělí ptal , jestli definitivně ty lístky na ligu mistrů nechci , zas by mě chtěl lámat . Tak jsem mu napsala,že si stojím za svým a za vším, co jsem mu napsala a že je fakt nechci , napsal,že to respektuje . Jenže od tý doby píše emaily skoro denně , ne mě, ale všem .. píše tam hrozný kraviny, až mi přijde ,že se snaží ,abych mu něco napsala . Věci , co píše se mě netýkají, takže fakt nemam potřebu se k tomu vyjadřovat . Napíšu mu jedině, kdyby mě napsal soukromě . Je vidět ,že ho ta situace štve daleko víc než mě a že mou ignorací asi bude trpět , ale to mě netrápí .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 15. září 2018 v 19:48 | Reagovat

Tak hlavně že to u zubaře proběhlo tak nějak v pořádku :-) A tvým rodičům přeju, ať si dovolenou užijí!

2 Ježurka | Web | 16. září 2018 v 15:14 | Reagovat

Tak vidím, že stále se někde něco děje, ale moc ti přeji, že máš zoubky v pořádku. To je hodně dobře. Odpočiň si od těch nervů a fotbal nech plavat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama