Jak je těžký se dostat na LM

2. září 2018 v 9:00 |  Září 2018
Máme tu další nečekaný vyústění článku pod tímhle . Všechno si škrtněte - je to všechno jinak . Pan divnej v pátek v podvečer napsal email , že má pro vozíčkáře balíček 3 zápasů za 500,- pro vozíčkáře a 1 500,- pro doprovod . Dívala jsem se na to snad 5 minut, než mě došlo co vlastně čtu . Klub se totiž ani neuráčil nás upozornit , že nějaký balíčky vůbec chystá, prostě to na nás vybalili . Je taky jasný , že tímhle padá výběr a čekaní na rozhodčího . Napsala jsem panu divnýmu , jestli je třeba si koupit celej balíček když chci jen na jeden zápas . Napsal že ano . Tak jsem se dala do akce , protože tohle teda ne . Napsala jsem mu , že to nemůže myslet vážně . Na zápas potřebuju doprovod - končí až kolem 23 hodiny a fakt nehodlám pak někde jezdit v noci sama městem , ani to ho neodměkčilo a pouze napsal, že druhý den zavolá a domluvíme se . Tak já na něj, že budu čekat . Fakt jsem měla mobil celej den u sebe , abych ho hned zvedla . Jak asi tušíte, tak vůbec nezavolal .


Vážně nehodlám platit 2 000,- za jeden zápas když ostatní mají za tu cenu tři utkání , navíc jsme jedinej klub , kde víc než vozíčkář platí doprovod a tentokrát ještě 2x tolik . Nevím, proč nejde si objednat lístek na zápasy jednotlivě jako vždycky - vlastně vím proč, chtějí na tom vyrejžovat co nejvíc . Pan divnej argumentuje tím , že tak budu mít svoje místo jistý. Jenže stejně když půjdu jen jednou, tak to místo zůstane nevyužitý a takhle by mohlo třeba posloužit ještě někomu jinýmu . Ironie je, že tuhle nabídku napsal na můj svátek, takže "lepší" dárek jsem si fakt přát nemohla .. tohle vám zkazí den a ne že ne . Určitá naděje byla když jeden z vozíčkářů taky panu divnýmu napsal , poslal to všem, takže si to mohl přečíst každej . V podstatě šlo o to co u mě : proč se lístek nemůže prodávat samostatně , dodal , že má takovou diagnozu , že ho nachlazení může ohrozit na životě a že nechce jezdit na fotbal ještě v prosinci a taky podotknul , že nemůže vědět 2 měsíce předem , jestli sežene doprovod . Což je taky pravda . Celý je to na hlavu a věřím , že kritiky od dalších na vozíku bude přibývat . I když mám zkušenosti už z minulosti , že přes to co klub nastolí vlak prostě nejede .

Pan divnej vytrvale mlčí , není ani na messengeru , aby se ho snad někdo nepokusil kontaktovat . A já se už jen směju, co je to za charakter . Sám si řekne,že mi zavolá a nakonec svěsí ocas, zbaběle se schovává a bojí se . Navíc když tušim ,že jeho kamarádi jistě balíček mít nemusí a lístek mají zdarma , jako všude . Někde se to musí nahnat , tak proč ne na vozíčkářích .Tohle si nenechám líbit a dotáhnu to do konce , i kdyby měly padat hlavy . A já si musim zachovat tu svou hlavu chladnou co nejdýl to půjde , i když je to sakra těžký , protože v takových situacích jednám hodně impulzivně a může mě to nakonec spíš uškodit . A taky je tu ta známá věc , že jsem panu divnýmu nikdy na chuť nepřišla , což je řečeno ještě velmi mírně , takže o to víc se nesmím nechat strhnout emocema .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama