Sraz - jde to i jinak

5. srpna 2018 v 13:45 |  Srpen 2018
Tenhle víkend jsem byla na kamiono - moto srazu , k těmhle věcem jsem nikdy neměla kladnej vztah a nečekala jsem,že se to změní . A proč jsem to tak měla ? Zaprvé jsem introvert a my takový akce nevyhledáváme už z principu - hodně lidí, hluk , prázdný sezení a tlachání o ničem a když jste jako já ještě abstinent , tak je to teprve peklo , ale hlavní důvod je ten, že jsem si všechny srazy zprotivila naším motorkářským srazem, kterej byl shodou okolností vždycky první tyden v srpnu , tedy teď .

Máme několik motorek , vlastně jezdí celá rodina a před 8 lety táta přišel s nápadem pořádat motosraz , nejdřív jen pro pár přátel , jenže každej rok byl větší a větší a lidi šli do stovek až tisíců . Během tří dnů . A my jsme to neměli nahlášený , stačila by jedna "hodná " duše a měli bysme problém, měli jsme pořadatele z řad známých, ale kapacita už nestačila . Bylo to v areálu dětskýho tábora , ale už starýho, kde leckdy už druhej den vůbec nikde netekla voda, protože na takovej nápor lidí to nebylo stavěný . Další věc byl personál, což byla naš rodina , takže máma třeba vařila, ségra měla na starosti tombolu atd, já nikdy nic , tak jsem se tam nudila . Taky jsme museli vymýšlet soutěže a odměny za ne. Jeden čas tam byl i dětskej koutek se soutěžema , jenže to dopadlo tak,že většina lidí tam prskla svoje děti na doslova všechny 3 dny a "starejte se ať můžu chlastat", takže to jsme taky zrušili . Spoustu věcí se tam rozbilo . I například když jsme tam přivezli náš minibike, aby se děti na něm mohli povozit - jistě , že v noci na něm jezdili zpitý dospělý , co nepřivážete , to se zničí .


Nejhorší věc byla ta úroveň - představte si to nejhorší a ještě přidejte a to nepřeháním . Motorkáři - největší primitivové , jen se opít a prát se, což se taky několikrát stalo a největší děs byli "moderátoři "- dvojice stupidních ožralých chlapů kolem 45 , chodili tam třeba s odhaleným zadkem , jako v kostýmu a za každým slovem vulgarita nejtvrdšího zrna nebo narážka na sex , byly tam i děti , několikrát jsme je na to upozorňovali a nic , zato motorkářům se to líbilo celý ty roky,co nám to moderovali ,bylo to nechutný stejně jak oni sami a moderátoři . Abych to zkrátila , tak letos už nic , už se to nedalo organizačně zvládnout , přibývalo lidí, takový ti kamarádi kamarádů ,co prostě nechtěli zaplatit vstupný atd . stejně tak se tam už objevovaly i krádeže a taky jsme dost peněžně prodělali , nehledě na to, že lidi měli kecy,že je tam všechno špatně, i kecy na kapely, co jsme sehnali a hráli tam - jasně, když oni sami jen dřepí a žerou . Už jsem tam pak nejezdila právě kvůli nim . Nikdo se nikdy nenabídnul ani ty ženský , že s něčím pomůžou nebo tak , jen chlastat a bejt leckdy vulgarnější než sami chlapi. Myslím,že už bylo na čase skončit - 8 let je dlouhá doba a klidně se to mohlo stopnout už dřív . Jenže lidem se u nás líbilo. Jak by ne , když neví, co je za tím nervů a starostí .

Abych se teda vrátila k tomu , že už mám jinej názor a ne všude je to tak hrozný . Byli jsme pozvaný s motorkama na sraz výše, vlastně i to mělo spojitost s naším srazem, loni totiž spanilou jízdu jely i kamiony a oni zase na oplátku pozvali letos i nás jim dělat doprovod, já jsem sice nejela ,protože u nás jsem se už na motorku nevešla , ale jela jsem pak odpoledne na after párty . Fakt jsem čekala, že to bude šílený jak ten náš , ale opravdu super . Úplně jiný , moderátor slušnej , střízlivej ani jednou oplzlý řeči nebo dvojsmysl . Bylo tam spoustu jiných věcí - jako modely kamionů na ovládání , přišpěla jsem na dobrou věc a sice na děti, jejíž rodiče zemřeli na silnicích v důsledku nehody a taky tam malovali karikatury , takže jsme si s našima nechali udělat jeden portrét :). Muzika neřvala , nikdo nebyl vulgární , ráj oproti našemu . I ty lidi byli jiný než motorkáři, slušnější . Taky že motorkáři brzy odjeli, protože je to tam nebavilo. Mají rádi ten zaplivanej , sprostej humor a tam to tak nebylo, tak se tam necítili .Táta tam teda zůstal s ještě jedním motorkářem , ale přijel brzy ,že se tam nudil . Stále tvrdí,že nás sraz býval lepší , čemuž se můžu akorát tak zasmát .

Ale já jsem spokojená. Je vidět, že když se chce , tak to může být i na úrovni a bez vulgarit . Taky se mi líbily ty věci okolo, dalo se přispět na dobrou věc - mimochodem jen za hodinku vybrali přes 6 000,- na ty děti ,všechno mělo smysl a bylo to fajn . A je fajn , že mi někdo ukázal , že ne všude je to tak šílený jako bylo to naše . Víc takových akcí .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 19:42 | Reagovat

Jako můžu ti říct , že poslední dobou taky nemám ráda takové situace jako jsou sprosté nadávky, opilosti atd. Takže tě plně chápu.I když já si taky někdy sprostě zanadávám :D. Asi by mě to taky nebavilo.
Ale zkoušet podobné akce není špatné. Jsem ráda, že se ti sraz líbil a že sis ho užila. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama