První brigáda po pauze

1. srpna 2018 v 9:30 |  Srpen 2018
Jak asi už víte, tak jsem v pondělí byla po několika měsíční pauze na brigádě a na fotbale . Jediný, co mě mrzelo byly ty vysoký teploty přes 30 a při prodeji se není kde schovat . Takže se zbývalo jen modlit ,abych to neodnesla úpalem . Doma jsem se namazala opalovacím krémem , vzala flašku s pitím a po 16 hodině jsem vyrazila směr rozpálenej autobus a ještě rozpálenější město . Zápas sice začínal až v 18 hodin, ale pokud prodávám, vždycky takhle jedu , abych tam byla nejmíň hodinu předem . Když jsem tam přijela , tak tam bylo hodně lidí, až mě to překvapilo vzhledem k hodině . Jestli se fanoušci něčím vyznačujou , tak tím, že pravidelně chodí na poslední chvíli před zápasem .

Jako vždycky volám panu divnýmu , v telefonu je nadšenej ze mě, až je to divný . Jde okolo stojícího pořadatele , ten ho pozdraví , pan divnej se na něj podívá a ignoruje ho . Je vidět ,že pan divnej už je jako 99% lidí z tamního nanagementu - " přece tý nižší třídě než jsme my nebudeme odpovídat ". Škoda ,jestli se mi na něm něco vždycky líbilo ,tak to ,že je takovej lidovej a bez nosánku nahoru,ale držel se statečně celý 2 roky, což je v tamní společnosti namyšlených " menežerů " fakt úspěch ,že ho to nepohltilo už dřív, navíc když i on sám je oficiálně ředitelem komunikace . Přijde ke mě ,stiskne mi svou upocenou rukou tu mojí . Že by mi nedejbože oplatil tu pusu tenkrát je asi zbytečný očekávat . Cestou se ptá, jak se mám a že je horko , fakt " výživnej " rozhovor . Taky mě dost přísně upozorňuje , že mu je horko a musíme jít rychle, takže letíme . Přijíždí autobus soupeřů , jdou nám přes cestu , pan divnej nechce čekat a tak mi říká, celkem nervozně ,že mám někoho z nich porazit vozíkem a sbalit ho , jen ať už můžeme konečně projít . Nevim, co na to říct , protože pan divnej nesnáší ,když mluvim o jiných chlapech , natož, aby mi je sám dohazoval . A je hroznej problém počkat tak minutku nebo dvě než přejdou ? evidentně . Tak jsme se tam mezi nima akorát pletli . Přišel mi fakt takovej " ať už to mám za sebou a jsem zase zpátky ve svý kanceláři ". Na druhou stranu se ho nikdo neprosil , aby mě doprovázel zrovna on , je tam víc možností , koho mi přidělit . Klukům z prodeje oznámil tu svou oblíbenou větičku jako vždycky " Postarejte se mi o Pavlínku " ,ale v zápětí zcela vážně přidal dovětek s tím,že , "jestli ne , tak uvidíte". Nevim, jak to myslel , snad v legraci ,ale i na klucích bylo vidět ,že neví, jestli se mají zasmát nebo to myslí vážně . Každopádně mě to bylo i vůči klukům mimořádně nepříjemný . Jsou dospívající , takže tohle si mohl odpustit .

Prodej byl fajn, kolik jsme toho měli vidíte na fotce pod článkem , všechno jsme prodali a ještě nám pak něco málo přidali , protože zájemců bylo hodně, takže spokojenost . Nějaký slečny tam rozdávaly fanouškům zdarma propagační sluneční brýle ligy, nás prodávající obcházeli obloukem a nic . Už se to stalo několikrát , když něco rozdávali, nám nikdy nic nenabídnou a mě to štve. Neznamená,že když tam " pracujeme ", že to nechceme , tak jsem se rozhodla,že si tam k nim pro ně zajedu , dokud ještě nějaký vůbec měli . Z vedení nám nikdy nic nezakázali ,že si tyhle propagační věci nesmíme brát, tak co . Takže jsem si k nim dojela a poprosila je, jestli by mě je taky jedny nedaly . Brýle jsem teda ukořistila a jsem za to ráda - je to pěknej dárek a vzpomínka .

Lidi hodně kupovali , bylo vyprodáno , což je přes 10 tisíc lidí , takže jsme byli hotový celkem brzy a měla jsem čas si i odskočit na wc před zápasem , což často tak samozřejmý taky není a trochu se tam dát dohromady, protože vedro neuvěřitelný . Když jsem přijela na místo pro vozíčkáře , tak tam už plno a na mě zbylo místo za kamerou , byla tam televize přímo přede mnou , tak jsem se koukala na moderátory . Odešli z trávníku a pořadatel se ptal jednoho bývalýho fotbalisty , jestli patří ke mě :D . Můžu říct ,že mě to celkem i zainponovalo ,že si myslel,že patříme k sobě ,ale řek, že patří k televizi , takže zase nic :D . Taky mě pozdravil pomezní rozhodčí a zamával mi, tak já jemu taky , nevím proč zdravil zrovna mě ,asi to vedro :D . Vím jen,že kdysi byl opilej při zápase a proslavilo ho to , takže možná byl zase . Těsně před zápasem slyším někoho volat " Pavlí " tak se otočim a tam opět pan divnej , překvapilo mě to , protože nikdy nechodí do sektoru vozíčkářů . Původně jsem si myslela,že nese ty slevový kupóny ( pár vozíčkářů jsem před zápasem ve fan shopu viděla , ale nevím, jestli to nebyla spíš náhoda , mě každopádně nic nedal a ani už se o tom nezmínil ) ,ale ptal se mě , jestli se tam všichni vejdeme . Působilo to podivně a myslim,že si chtěl spíš nenápadně ověřit, jestli tam fakt jsem ,jestli je všechno ok, zkontrolovat mě .

Pravda byla, že jsme tam všichni byli namačkaný zase jak sardinky ,ale stejně co by s tím udělal, že jo - nic . Takže opravdu neudělal nic, otočil se a zase šel. No komment . Nakonec jsem vydržela do poločasu , jak jsem i měla v plánu . Navíc ten výhled taky nic moc i ta únava z prodeje a vedra udělala svoje ,takže to bylo všechno tak akorát . První prodej a zápas , teda spíš půlzápas mám za sebou , tak uvidíme, co bude dál . Pan divnej byl extrémně divnej - jsem zvyklá,že se každou chvíli chová jinak, ale tohle byl extrém . Jako kdybych mu tam vadila ,ale zároveň se mě snaží všelijak ochraňovat a dávat mi najevo , že mu na mě záleží . Sám asi neví, co chce . Byl jak dva lidi v jednom člověku.
Vítejte v nový fotbalový sezoně Fortuna ligy. Na co si vsadíme tentokrát ? a vyhrajeme něco ?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 1. srpna 2018 v 11:11 | Reagovat

Prodávat lístky musí být zajímavé, a upřímně vůbec nevím co si mám myslet o panu divném :-|

2 Mánička | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 12:52 | Reagovat

Ochin užitečné informace

3 Snílek | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 19:24 | Reagovat

Pan Divný je prostě divný :-/ taky nevím, co si o tom všem myslet, aleee má to i pozitiva, nejsi v tom sama, jsme z něj zmatené minimálně tři :D

4 Alka | 2. srpna 2018 v 7:46 | Reagovat

[3]:No co - pojměte to tak, že aspoň není nuda... ;-)

5 rozhovory-s-nisou | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 13:21 | Reagovat

Pan Divný mate všechny, budu se snažit věřit v dobrý konec. :) Užívej brigádu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama