Nesnázovitej výlet

19. srpna 2018 v 13:30 |  Srpen 2018
Koukám,že jsem za měsíc srpen toho moc nenapsala a to už se pomalu blíží jeho konec . No což , nějak mě ty moje myšlenkový pochody nedávají nápad na námět na článek " co se mi děje v hlavě " a tak sem zase přidám něco z výletu . Tentokrát jsem vyrazila do Chudenic , v místě , kde se nachází celkem dost věcí - zámek , Americká zahrada , Rozhledna Bolfánek atd . Všechno už jsem viděla.. nebo tedy všechny místa, kam můžu s vozíkem . Zámku vévodí rozsáhlej lesní park .

Tentokrát jsme se vypravili do místa s názvem Kvapilovo jezírko, což byl spisovatel a má něco společnýho s Rusalkou . Vlastně je těch jezírek víc , ale jedno z nich je pro vozík nepřístupný .Musím smeknout před mámou, protože si fakt mákla se mnou . Povrch hroznej - kameny na kopce , i když internet tvrdil něco jinýho. Hned pár metrů od auta jsem taky hned málem vypadla- kolečka se zasekla na kamenech . Máma zničená , já vyděšená ,že vypadnu a musela jsem se držet fakt hodně , ale nakonec jsme k jezírku dorazili . Vyfotili jsme se tam na památku , protože bylo jasný, že jen tak už tam nepojedeme :D . Cestou jsme ještě šli se podívat na takzvanou Kuchyňku , což je jakýsi pavilonek , kde si dřív ta rozmazlená šlechta válela šunky po lovech nebo jen tak. Taky tam jedli , což je vzhledem k názvu jasný .


Tenhle objekt je zvenku hezkej , opravenej , dovnitř se nesmí , což chápu, že lidi dneska zničí všechno, ale byla tam nalepená fotka, jak to vypadá uvnitř , krásná mozaiková podlaha . Napadlo mě , že bych si mohla udělat fotku, jak stojím u zábradlí , fakt stojim jako bez vozíku . Byly tam schody, ale já jsem si tam dolezla po kolenou a po kamenech . Tak nikdy jsem nebyla žádná křehká princezna , takže bez problému . Měla jsem na sobě tříčtvrťáky a sandále , takže jsem se slušně odřela při tom lezení , ale co bych pro hezkou fotku vestoje na facebook neudělala :D . Jak dopadla můžete posoudit sami .

Jinak výlet prima, krásnej čerstvej lesní vzduch , žádný lidi .. Co na tom, že máma byla zničená , že mě musela tahat a já zase vytřesená na rok dopředu a odřená v honbě za fotkou . Že jsem se začala potit a jak jsem měla úplně čerstvě obarvený vlasy ( mimochodem jsem po dvou letech opustila blond ) , začala mi ta červená barva téct z hlavy , že jsem vypadala , jak kdybych měla zakrvácenej obličej . Naštěstí to bylo až cestou zpátky k autu . Někdy je i fajn , že skoro nic vůbec nefunguje , aspoň na to budeme dlouho vzpomínat . Vždyť jinak by to byl nudnej a tuctovej výlet :). 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 19. srpna 2018 v 20:11 | Reagovat

Teda, fotka se povedla, za námahu to určitě stálo :-) A nové vlasy ti sluší, někdy je potřeba udělat změnu 8-)

2 Marcela | E-mail | Web | 19. srpna 2018 v 22:07 | Reagovat

Milá Hrachajdičko jestli napíšeš víc nebo míň článků si myslím, že to není katastrofa. :-D
Důležité je, že sis udělala  s maminkou hezký i když  bojový výlet do přírody a na pavilonek. :-)
Fotečky se povedli a barva vlasů se mi na tobě líbí. ;-)
Mám podobnou barvu vlasů :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama