Lenivá sobota a boj o lístek

25. srpna 2018 v 13:19 |  Srpen 2018
Sobotní ráno - to dnešní - jedním slovem jedej velkej relax . Pro mě docela vyjímka, protože hlavně o víkendu se pořád něco děje . Vyjedeme si na výlet , pomahám mámě s vařením oběda, žehlím a tak dále , vlastně když jsem u rodičů , tak mě ani moc nenechají víkendově lelkovat . Hlavně máma , ta si nedovede přesdtavit celej den prožít dejme tomu jen u televize , já ano a poslouchat to její, že zase sedím u televize a nic nedělám je otrava . Proč bych nemohla jen sedět a koukat ? jeden den v týdnu se to snad nezblázní . To samý je to se spánkem přes den , což je věc , co taky nepochopí , vždyť co je lepšího než si třeba po víkendovým obědě zdřímnout a když jsme u jídla , cpát se celej den . Jasně, tohle moc zdravý taky není ,ale zase proč ne . Jeden den v týdnu si kompletně zahřešit .

A víte co ? nejsem na tenhle víkend u rodičů doma . Ve městě se nic neděje , tak jsem se rozhodla,že tenhle den si užiju. Žehlení odložím na někdy , hned ráno jsem vklouzla do tepláků, protože vím,že nikam nemusím a nechci . Na hodinku jsem si vylezla na balkon a četla jsem si knížku . Venku je 15 stupňů, zataženo a vážně už tak na podzim , takže ani tohle neláká na nějaký dlouhý procházky . Oběd vařit nemusím , mám ze včera,takže jen ohřeju a je to . Budu na kompu , budu se dívat hodně na televizi , budu hodně jíst a hlavně půjdu po obědě spát a klidně 2 hodiny , protože se mi prostě chce . Chci mít aspoň jeden den totálně proflákanej a znuděnej .

I když přece jen jednu povinnost jsem měla - musela jsem napsat panu divnýmu smsku , stále se totiž neozval , jestli se mnou pořítá na zítřejší prodej a zápas , už jsem mu psala ve středu a stále nic . Nechci přijet na stadion a dozvědět se,že nejsem nahlášená , vždycky mi odepisoval téměř hned . Je pravda,že jeho mail " můžete se přihlásit na zápas " byl napsanej hodně divně - holý věty až jsem si to musela přečíst víckrát , abych to vůbec pochopila. Jak kdyby to psal někdo slabomyslnej nebo dítě . Napsal ,že se na nás všechny těší , což je asi reakce na to, jak jsem mu psala ,že ostatní vozíčkáře nemusím , tak asi jako ,že nás rád všechny stejně a taky není poslední dny vůbec na messengeru facebooku , což je podivný, protože na něm bývá 24 hodin denně a teď to vypadá,že se snad skrývá, aby ho nikdo nemohl zkontaktovat . Už to pozoruju delší dobu,že je jinej než dřív . Chápu, že je to na něj pracovně třebo moc nebo je něco špatně i v soukromí ,ale tohle by si hlídat měl . Obzvlášť když jinak je na sociálních sití aktivní - klub pořádá ve čtvrtek akci , tak to všude rozhlašuje a taky už řeší vstupenky na zápasy měsíc dopředu ,ale co je už zítra to ne . Vždycky když ho potkám, tak se ho ptám jak se má , pokaždý odpoví,že dobře . Vím,že tohle je jen taková fráze ,ale mě tohle fakt zajímá a když by řek,že blbě , tak jsem ochotná mu naslouchat . I když jde o to jestli se svěřit chce , což asi ne . Na tyhle věci jsem vnímavá a vidím ,že tam je něco špatně . Z vlastní zkušenosti vím, že hlava dokáže udělat hroznou paseku . Nikdo nikomu nevidí do hlavy , už minule se mi zdál totálně mimo , jako dvě osoby v jedný .. Přiznávám,že jsem ho nikdy zrovna nemilovala ,ale taky nechci , aby si třeba podřezal žíly nebo někdy na stadionu někoho bodnul , jasně, přeháním ,ale víte jak to myslim.

Jak to dopadlo vidíte pod článkem. Najednou to jde se ozvat a hned . Já celej "román " a ještě tak ohleduplně a on pár slov , navíc bez vysvětlení , jestli ten email přehlídnul nebo co . A takhle je to poslední dobou furt , kde jsou ty časy, kdy se mi omlouval , i když třeba ani nemusel a tak . Ale co - hlavně,že napsal a můžu zítra jít . I když mi něco říká ,že to asi moc příjemný nebude . Nejspíš dostanu další dávku jeho " milosti " a podivnýho chování , teda jestli vůbec za mnou přijde . Radši bych uvítala jako doprovod ty jeho poskoky , který se mnou chodily už dřív a který pan divnej radši úplně zrušil , aby moh chodit se mnou osobně , ale vybírat si doprovod nemůžu .


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. R. | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 18:59 | Reagovat

není nad to, prolenošit alespoň jeden den v týdnu... já si dnes pospala po obědě po návratu z práce, ani nevím, jak jsem vytuhla :D

2 hrachajdice | Web | 25. srpna 2018 v 20:10 | Reagovat

[1]: ale všechno má svý meze :-D jsem zase unavená z nic nedělání :-|  :-D

3 B. R. | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 20:12 | Reagovat

[2]: a to je snad ta nejhorší únava, co? :D :-D  :-D

4 hrachajdice | Web | 25. srpna 2018 v 20:33 | Reagovat

[3]: jo , horší než když si unavená když něco děláš :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama