3 fotbalová přání

31. srpna 2018 v 12:09 |  Srpen 2018
Tak jsme dostali při losu Ligy mistrů Real Madrid , Bílej Balet , no prostě ten slavnej klub . Klub, kterej miluju už od dětství . Je fakt neuvěřitelný, že takovej velkoklub přijede do nějaký Plzně . Je mi jasný, že tohle bude stopka k dalšímu postupu, ale sakra Real !! Kvůli tomu byla i akce pro fanoušky se společným sledováním losu , kam jsem teda nešla , i proto, že pan divnej neposkytnul nám vozíčkářům žádný info o přístupnosti , jestli něco vůbec uvidíme atd . Přitom v minulosti nám dával informace sám od sebe a hodně nás na všechno zval , zřejmě se teď o všechno musíme víc prát a háže na nás bobek . A upřímně doufám, že takhle nedává informace i ostatním vozíčkářům a ne jen mě . A taky jen doufám,že nenajíždí na nějakej novej systém individuálních otázek a odpovědí. Jakože bych čekala, až bych prošvihla a pokud ano , tak já taky na něco najedu ..


Ať si nemyslí, že když vím, že mu není dobře, tak budu nějaká ohleduplnější když na něco zapomene nebo mě bude ignorovat , nikdy . Pořád budu mít stejnej metr a bude poskytovat stejný služby jako vždycky . Spousta lidí šílelo - myslím normální fanoušci, (vypadla dokonce i stránka klubu , jak byla přetížená ) a chtělo info, takže je odkázal na další den . Je jasný, že na tenhle zápas bude chtít jít každej, i ten , kdo jinak nechodí, včetně vozíčkářů , což je hrozný na jednu stranu .Tohle mu svědčit nebude , aby se nezhroutil nakonec a nebo aby neodešel pak celkově . I když tohle bych brala a tak nějak si to tajně přeju už ty 2 roky , co je v klubu . Zdá se mi už rozdělanej . Myslím,že by se ulevilo nám oběma . Už to nedává . Tak mohl by se stylově rozloučit Realem Madrid .
Dál hrajeme s CSKA Moskva , a s AS Řím . Fanoušci Moskvy jsou blázni , takže tam fakt nejdu a názor na AS Řím zatím nemám , takže abych někam vůbec šla, že ? :D . Ne , na ten Real chci , i když doufám,že nebude až od 21 hodin, protože pak nemám spojení MHD když to končí kolem 23 hodiny a taky nechci se někde tahle večer courat sama městem . Musela bych si sebou někoho vzít , někdo s kým bych mohla přijet autem , takže buď táta nebo brácha . Což se nakonec i stalo - s Realem hrajeme 7. listopadu od 21 hodin .


A taky je tu jedna věc - kdo bude pískat - vkládám velkou naději, že ten můj oblíbenec , konečně bych ho po letech slintání na monitor a TV viděla naživo ,ale při mým štěstí se Plzni vyhne obloukem . Zatím ještě rozpis není a tak doufám, že pan divnej nebude chvátat s tím,že se máme hlásit o vstupenky . Jsem schopná mu napsat, že ještě čekám na rozpis, jestli by nepočkal . I když na ten Real asi půjdu, tak jako tak . Je pravda , že už teď pociťuju to, že u pana divnýho nejsem protekční , ačkoliv se řídil heslem pro Pavlínku cokoliv, už mi přijde , že to tak není a budu se s tím muset chtě nechtě smířit ,ale pana rozhodčího "zná" , neb když ho chci pošťouchnout , tak se mu o něm zmíním a věřte , že se mu to moc nelíbí a žárlí jak prase , ačkoliv ho ani nezná . Taky jsem hold "hodná " holčička a dávám panu divnýmu , co se do něj vejde , ale na druhou stranu , ať ví,že se mi líbí taky jiný chlapy a on ne . Jsme prostě dvojka .


Takže tak no, je vlastně i dobře, že ten nej zápas není první ( první je 19. září s Moskvou a doufám,že tam rozhodčí nebude , protože zrovna tam se trochu bojím a taktéž bude výkop až v 21 hodin ), takže si můžu v pohodě rozmyslet , koho na doprovod a všechno zařídit a hlavně pan divnej by se mohl do tý doby uklidnit , teda snad .
Tak držte palce, ať mi to s Reálem , rozhodčím a panem divným vyjde , ale klidně by mě stačilo , kdyby mi vyšla jedna věc , ať to štěstí zas moc nepokouším .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama