Ze zoo na Sonografii

19. července 2018 v 14:47 |  Červenec 2018

Nějak mi poslední dobou nejde psát o hruboký tématech v mojí mysli , což je na jednu stranu asi i dobře . Není dobrý se pořád jen zaobírat sám sebou a pitvat bolístky . Takže opět na téma výlety .

Včera jsem byla se synovcem a mamkou v zoo, odjela jsem od sebe , protože jsem měla na dnešek jet k doktoru na Sono, kterej je v jiným městě a taky máma potřebovala malýho nějak zabavit , protože je u ní už skoro 14 dní . Tenhle výlet se asi řadí k nejkratším , protože zoo mám od bytu nějakých 200metrů a za "sousedy" od naprotu mám vlky. Takže sice žádná exotika ve stylu jéé, jedem někam daleko na výlet , ale bylo to fajn . I to ten fakt , že to mám domů za rohem, což je fajn zejména , když máte svoje wc nadohled , že :D . Viděli jsme toho hodně a překvapilo mě, že i když jsou prázdniny , zas takový davy tam nebyly , což bylo super . Dali jsme si tam i oběd a mám spoustu fotek . Jen by nemuselo být takový vedro, ale déšť by byl taky špatnej . Nakonec jsme tam byly 4 hodiny , uteklo to a nakonec jsem musela, prostě musela se vyšplhat s vozíkem do kopců a tam jsem koukala na ty svoje chlupatý sousedy . Je fajn je vidět i z jiný strany :D .


Dneska teda na Sono do Mamma Centra . Asi tušíte, že tam si lidi často vyslehnou krutej ortel rakoviny , jako koneckonců i moje máma před lety a díky tomu tam chodim i já . Snaží se tam bejt milý , jak sestry , tak lékaři , ale prostě to tam visí ve vzduchu a někdy je na těch lidech i vidět úzkost, slzy a strach . Museli jsme tam i s malým ,ale děti si to nepřipouští , tak snad dobrý. Akorát chtěl jít se mnou dovnitř, což vzhledem k tomu, že tam chodim s ňadrama , asi nebude nejlepší nápad a nemusí zase vidět všechno :D .

Byla tam jedna stařenka se synem , byla o berlích a evidentně nějaká s demencí už, pořád tam chodila , že už tam nevydrží čekat a šla i na sesternu , že už chce jít,jako dítě . Tak ten syn za ní pořád chodil , to taky musí bejt pořádně na psychiku tohle se starat a dávat pozor a paní jen přispívala k tý podivný atmosféře tam . Zjistili jsme , že je tam jen jedna doktorka z důvodu dovolených a čekárna plná ,takže ač to jde jindy rychle a jsem objednaná na čas , tu hodinku a něco jsem si vyseděla . Paní nakonec vzali přednostně , ale myslim, že to nikomu nevadilo, nemůže za to . Zajímavý bylo, že jsme tam byli 2 se stejným přijmením a že není moc rozšířený, takže při oznámení přijmení se nevědelo, která z nás , ale já byla ta první . Vyšetřili mě na vozíku vsedě , takže jsem si nemusela ani přelehávat , což oceňuju , paní doktorka až podivně vysmátá , ale sama řekla , že těch lidí je moc když je tam sama , takže asi byla přepracovaná . Jinak jsem zdravá , zaplatila jsem 400,- , protože ještě nemam potřebnej věk a konečně domů .


Teď mě ještě čeká se objednat ještě jinam , někam , kde je to úplně hrozný, teda aspoň pro mě , ale musíme tam všichni , tedy většina . K smrti nerada telefonuju a obzvlášť nekam, kam se mi nechce , ale musim se k tomu dokopat , ať to mám komplet tyhle věci a klid.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 19. července 2018 v 16:37 | Reagovat

Také jsem byla nedávno v zoo :) Hlavně že ta prohlídka dopadla v pořádku,ale je škoda že to proplácí pojišťovna až od určitého věku :-?

2 Alka | E-mail | Web | 22. července 2018 v 11:10 | Reagovat

Nejsem si tím sice jistá, ale když jste měla rakovinu prsu v rodině, měla by Vám asi tu mamografii proplácet pojišťovna ( i přes nízký věk). Zkuste se na to zeptat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama