Tam, kde lítají kočky tmou

8. července 2018 v 9:30 |  Červenec 2018
A kde lítají ? no přece u mě doma . V noci najednou slyšim řev koček jakoby se prali nebo tak něco . Nejdřív nevím odkud to jde , protože jsem snad jediná v baráku, kdo nemá kočky . Fakt , všichni kolem je mají i můj soused . Souseda vylučuju , protože má fakt silný sítě na balkoně i v okně , aby mu neutekli a za těch x let, co je má se to ani jednou nestalo . Takže od něj fakt ne , dost si to hlídá . Takže kdo ? v zápětí mám jasno , sousedka nade mnou . Bydlí tady asi půl roku a vlastně jsem jí nikdy ještě ani neviděla , moc ven nechodí . Vím,že má na balkoně nataženou síť ,ale už od začátku mě přišla jen taková ta obyčejná , proti hmyzu , takže kočku to před vypadnutím nemůže udržet . A taky ne .

Bylo to pěkně nepříjemný , spíte, všude klid a najednou řev , prali se či mrouskali , nevim , už tohle je značně nepříjemný , když rozespalý nevíte , co se děje , jestli vám někdo leze na balkon ( a to jste ještě v přízemí ) nebo co vlastně . Nicméně to horší ještě přišlo . Najednou ze shora letí něco velkýho černýho a kočka přistála na mým zabradlí u balkonu , "paráda " . Venku stále tma , bylo něco po 3 hodině ranní . Kočka na mě čučí , sedí a neví kudy odejít . Do toho, jak jsem byla rozespalá jsem si myslela,že je to původně mýval :D , bylo to obrovský. Pro neznalý - bydlim u zoo , takže zase tak mimo bych bejt nemohla a mýval by tu klidně moh bejt . Nicméně když jsem si ujasnila , co by to tak mohlo bejt za druh, začala jsem se modlit, aby kočka či spíš kocour neseskočil z toho zábradlí mě na balkon , protože poslední, co bych chtěla je ho tu někde nahánět , což by stejně nešlo . Nicméně byl inteligentní a po chvilce se rozhodnul pro stranu do ulice - díky bohu .

Za chvíli jsem nad sebou uslyšela dupot, paní se probudila a zjistila to . Napadlo mě , jestli tam nemam zajet a říct jí ,že kočka to přežila , spadla ke mě a zdrhla . A taky, aby věděla ,že to zvíře není u mě , kdyby ho někde hledala . Jenže byly 3 hodiny ráno a přišlo mě to blbý , tak jsem počkala do rána . A jak jsem, řekla, tak jsem udělala . Stálo to , pro mě jako introverta hodně odhodlání někde zazvonit, natož u někoho, koho jsem v životě neviděla a nevím, jak bude reagovat . Tak jsem si připravila proslov , zvoním , nic, podruhý a zase nic . Znova se vracim a pár hodin a se stejným výsledkem . A dokonce neměla ani jméno na zvonku a číslo bytu na dveřích, tak jsem to vypočítala v jakých místech pod ní bydlím já a že to bude ona . Stála jsem tam několik minut a pak jsem se na to vykašlala a nechápu - mě se ztratit zvířátko, tak šílim a čekam na každou zprávu , ale mě přišlo,že paní neotevírá schválně . Dala jsem jí šanci? dala , takže ani jí nedam vzkaz do schránky . Nebo ona sama mohla ke mě přijít zeptat se, jestli něco jsem neviděla atd ,ale neudělala to , tak má smůlu .

Je to podivný , má těch koček víc a přijde mi jakoby to tajila a proto možná neotevřela , možná jich má v bytě 150 a nechce, aby na to někdo přišel , těžko říct . Je divný, že se po tom zvířeti nesháněla . Jako kdyby na jednom ani nesešlo . Každopádně do toho rýpat nebudu , jestli si to tam rozmnožuje nebo co, je mi jedno . A bůhví jaká je , když ani ven moc nechodí a v životě jsem jí nikdy nepotkala ani na chodbě . A to,že ani na zvonku k bytu nemá jméno taky o nečem vypovídá , jakoby chtěla žít v anonymitě se vším všudy . Já chci jen, aby mi nepadaly na balkon a obzvlášť ne uprostřed noci . Měla by si to nějak líp zabezpečit ten svůj balkon, protože jde i o bezpečnost těch zvířat .Tak snad dnešní noc už bude v klidu a neuvidim zase nějakou "kouli " padající tmou . Není to totiž vůbec příjemný .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 padesatka | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:27 | Reagovat

Název článku je vážně do-ko-na-lý...! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama