Předfotbalově

26. července 2018 v 9:30 |  Červenec 2018
A je to tady - kolotoč fotbalů se opět roztáčí . Můžu říct, že ty 2 měsíce utekly neskutečně rychle a to jsem ještě já skončila dřív , protože jak víte ten konec byl hodně podivnej a vyčerpávající . Ale už jsem se nějak sebrala a hlavně vypnula, což jsem potřebovala . Celý volno jsem pana divnýho neviděla ani neslyšela , myslim,že ani jeden neměl chuť se ve volnu nějak kontaktovat , taky proč .

V úterý pan divnej napsal,že jsou k dispozici lístky na první domácí zápas a že se máme hlásit . Ví se to poměrně dlouho v jakej den a kdy se to bude hrát , takže jsem souhlasila, že dorazím . Bude to v pondělí v 18:00 . Kdyby to bylo jindy , tak nejdu, protože o víkendu máme u našich pouť a čekáme návštěvu ,ale byla jsem ujištěna ,že budu do Plzně dovezena včas, tak snad ano . A ta rozkopaná ulice už zase tak rozkopaná není, hurá . Pan divnej teda napsal , vtipný bylo ,že ani nevěděl s kým se hraje a napsal úplně jinýho soupeře , takže se u něj nic nezměnilo :D . Taky psal,že má pro nás vozíčkáře poukázky na 10% slevu ve fan shopu . Vždycky nám dává dárky, ať je to plakát nebo ročenka . Ani nevím proč , možná ,že sám o sobě ví,že není 100% , takže tím si to u nás žehlí a chce si nás získat takhle . Upřímně, nemám ráda, když mi něco dává ,ale zase mi přijde blbý si to nevzít , mám pocit,že zrovna u mě by to špatně snášel a bral by si to osobně , když mě má rád . Mnohem radši bych teda měla člověka,kterej aspoň ví , s kým se hraje a na koho vlastně zve. Někoho ne tak pořád mimo a roztržitýho než nějaký úplatky . Takže jsem mu slavnostně oznámila,že na zápas chci i na prodej , i když teda moje poslední smska jemu byla tenkrát v tomhle váhavá ,ale byla jsem tenkrát hodně unavená .Teď jsem ho nechala pořádně vycukat a oznámila mu to až celkem pozdě . Odepsal,že to je " super zpráva " a k tomu 350 vykřičníků , takže je asi fakt rád . Jak by taky ne , dobře ví,že kdybych s prodejem sekla , tak mě tam nikdy už neuvidí a to zřejmě nechce .

Včera jsem taky byla odpoledne na fotbale , áčko hrálo přátelák . Je to v tréninkovým areálu a celkem pravidelně tam chodím i na zápasy mých kolegů v prodeji . Bylo to fajn, není to na stadionu a nejsou tam tak stritní pravidla , užívám si hlavně to,že můžu stát vedle lidí,fanoušků a ne jen ve vozíčkářským sektoru zase jen s těma samýma lidma jako na stadionu . je fajn,že ostatní vozíčkáři na přípravný zápasy nikdy nejezdí ,takže tam nikdo z nich není . Je tam prostě všechno jinak - uvolněnější , takovej vesnickej ráz fotbalu , lidi různě postávají, posedávají, někdy i polehávají po zemi , nejsou tam davy lidí jako při lize a můžete prakticky kamkoliv , i se třeba setkat s hráčema . Lítají tam psi , děti a do toho ráčkovací moderátor oznamující góly . Jeden jedinej pořadatel , většinou v seniorským věku, takže žádný ty mamachrovaný "vyhazovači z diskoték " , který si svou roli pořadatele náležitě vychutnávají a masírujou si tím ego jako na stadionu . Včera mi taky dva mladý fanoušci řekli,že jsem hodná , když jsem se posunula, abych jim udělala místo . Lidi tam mají k sobě tak nějak blíž mi přijde . Klid,že tam slyšíte vlastního slova , jen narušenej potleskem při gólu , žádná pyrotechnika a řvaní fanoušků . Včera jsem teda dala jen poločas , protože tam není stín a bylo to náročný v těch tropech ,ale nelituju . Mám to tam strašně ráda . Není to tak moderní jako stadion ,ale méně je někdy více . Chodím si tam odpočinout .

Tak v pondělí už nastupuju naostro , na prodej se těším a možná i víc než na zápas samotnej . Kluci kolegové , i holky kolegyně jsou fajn . A taky mě zajímá, kdo mě bude k nim doprovázet ,jestli opět pan divnej nebo se třeba seznámím s někým novým, což by bylo fajn . Jen mě mrzí ty tropy a že mají být i příští týden , i včera jsem měla trochu náběh po tom fotbale na úžeh a to jsem měla čepici a dostatek pití . Každopádně už teď vím, že i to pondělí dám jen do poločasu , jestli se tam mám pařit 3 hodiny, tak to mi za to fakt nestojí . Už jen být na tom slunci a něco dělat je úmorný . Odejít snad můžu a taky je to teprve začátek , tak si to nechci hned zprotivit, hezky pozvolna . Vůbec to tentokrát beru tak ,že to bude víc podle mě a žádný , že tam musim přijít . Taky prodávám dobrovolně , takže by mě neměl honit a můžu si taky vybírat podle svýho na jakej zápas chci nebo ne . Už nedopustím, aby to dopadlo jako minule . Navíc teď bude nově jakási nástavba , takže bude ještě víc zápasů než bylo. Nechci skončit jako minule - totálně vysátá ze všeho a ze všech . Takže už jenom poslední věta : kolpoltérka se opět hlásí do služby ! :) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 28. července 2018 v 21:25 | Reagovat

Ta sleva ve fan shopu je moc fajn 8-) Tak ti přeji hodně úspěchů s prodejem i s panem divným :-)

2 Ježurka | Web | 29. července 2018 v 13:55 | Reagovat

Tak ať jsi letos spokojená víc, než loni a máš štěstí i s panem divným.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama