" Podávám na tebe trestní oznámení " :D

26. června 2018 v 10:42 |  Červen 2018
Bylo na mě podáno trestní oznámení :D ,ale na začátek . Na facebooku je skupina vozíčkářů a jinak handicapovaných lidí . Jsou tam členové , který jsou hrozně hodný a někdy až moc. Takový ty typy přeju vám sluníčkovej den atd. Na to moc nejsem ,ale budiž . Taky je to tam často o kňourání , většina je na vozíku pár let , nás s postižením od narození je tam málo , takže pořád příspěvky typu " jak mě kvůli nemoci opustili přátelé " ," jsem jen doma mezi 4 stěnama " a tak . Z tohodle mám taky kopřivku , nesnáším , když někdo ze sebe dělá chudáka , každej se může zvednout a jít mezi lidi , vždycky to nějak jde , jen stačí chtít, ale tihle lidi radši brečí na facebooku místo toho, aby něco dělali . I tohle ignoruju .

Pak je tam zajímavá další věc a to,že tam přichází divný lidi . Často se tam objeví i s různýma úchylkama , což tam nepatří. Chlap, co o sobě rozhlašuje , že se rád oblíká jak mimino , starší pán, kterej si chtěl psát a rozesílal fotky víte čeho a pak taky fake profil , kde si někdo vypůjčil identitu a vůbec neměl handicap, no bylo tam fakt " veselo " Všechno je to tím,že adminka je moc měkká , skupina je sice zavřená a musíte odpovědět na otázku ,ale tím to končí, adminka je taky ten naivní typ,že všichni jsou hodní a myslí to dobře .

Každopádně k čemu se chci dostat - před pár dny se tam ptal po seznámení jeden kluk .Na různých seznámkách jako doma, zkoušel to i na mě , začal mi popisovat různý sexuální prakticky a když jsem ho odmítla ,ještě několikrát mě obtěžoval , je to víc let ,ale to jméno si pamatuju . Nicméně zkoušel to na více seznámkách a už jsem si na něj dávala bacha . Nevím, jestli jste o tom slyšeli, ale před pár lety byla v médiích zpráva ,že vozíčkář žaluje sanitáře ze znásilnění , ano ,tušíte správně - byl to on . V podstatě došli k tomu ,že si onen vozíčkář vše vymyslel a kloní se k tomu , že ten na vozíku toho sanitáře sám vyprovokoval . A prý se to stalo v pokoji plným lidí , "určitě " by ho znásilnil před lidma . Taky tam bylo něco o tom, že to ten vozíčkář sám chtěl a jen to chtěl zamaskovat , tím,že mu někdo ubližuje . Neméně důležitý je to, že znaleckej posudek uznal, že má snížený IQ a že to je notorickej stěžovatel , kterej na všechno a často volá na policii.

Tak jsem mu napsala , ať se jde seznamovat jinam a že lecos vím , nikdy jsem to nenapsala napřímo , ale už i ostatní se začali ptát , nicméně většina stála při něm ,aniž by věděli o co jde . Vložila se do toho jeho matka , napsala,že její " mazlíček " za nic nemůže, že jim každej jen ubližuje a takový kecy . Jako chápu , že máma svoje dítě hájí ,ale tohle je fakt odporný . Všichni se shodli ,že si to vymyslel a že mu dělá dobře pozornost . Zničil život člověku ! Samozřejmě,že tlaky na mě síliy jakože já jsem ta nejhorší a tak jsem se rozhodla dát poslední příspěvek s tím,že odcházím a pro jeho fanoušky tu mám jeden odkaz a dala jsem ho tam, všechno,o co šlo . Plus dovětek , že v tomhle nejsem na jeho straně a že to, jak se zachoval je ostuda pro nás všechny na vozíku . A taky to , že to kdysi na mě zkoušel a co všechno bylo, ať si dají pozor .

Neuvěříte, ale i po tomhle stáli na jeho straně ! mě už se dělalo zle . Nakonec se ozval sám dotyčnej ,že na mě podává trestní oznámení :D . Víc už nevim, protože jsem odešla . Takovýho psychicky nemocnýho by měli zavřít a jeho máma by se taky měla nad sebou zamyslet . Jen , jestli to nebude nakonec ona, kdo synáčkovi velí. Je to nějakej sexuálně nevyrovnanej jedinec . I kdyby ho na mě podal, komu budou věřit ? tomu , kdo už někoho křivě obvinil a neustále někomu vyhrožuje a nebo mě ? Takže , asi si půjdu sednout za to , že jsem jen varovala ostatní a dala jako důkaz článek , kterej je volně přístupnej :D . Vítejte na síti :D .
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ježurka | Web | 28. června 2018 v 12:06 | Reagovat

A já si vždy myslela, že tento typ lidí neexistuje. Je to smutný, takto se chovat a pěstovat si umělou přízeň. Jen se nedej!

2 Eliss | Web | 29. června 2018 v 18:45 | Reagovat

Ten kluk je tey pěkný idiot... :-(  :-(

3 Ann Taylor | Web | 2. července 2018 v 12:12 | Reagovat

Heh, tohle je nejlepší ignorovat. Ten, kdo věčně vykřikuje o podávání trestních oznámení, většinou nikdy žádný nepodal :D A i kdyby ho podal, tak co? S největší pravděpodobností, jakmile zjistí tohle, se to ani nedovíš, protože tě do toho vůbec tahat nebudou, nejhorší co se může stát je, že si tě pozvou k vysvětlení, ty jim tohle řekneš a dál už o ničem neuslyšíš, protože to opět jako ptákovinu odloží. A pak se někdo diví, že policajtům všechno tak trvá, když musí řešit takový blbosti :D

4 hrachajdice | Web | 2. července 2018 v 12:59 | Reagovat

[3]: Už je to ok, požádala jsem přítele na fb , kterej ve v tý skupině taky , jestli se tam o mě něco nepíše a jakou to mělo dohru . Že jsem prej zamindrákovaná a že kazím lidem pověst :-D , ale o oznámení už nic :D , zajímavý ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama