Opět na motorce

2. června 2018 v 20:17 |  Červen 2018
Dneska byl fajn den, po několika měsících jsem zase jela na motorce . Motorka se mi musela trochu upravit, protože jsem malá a nedosáhnu na stupačky , takže mám na nich přidělanou 10 centimetrovou " krychli " a ještě mám na ní přivázaný nohy . Jó , kdy se začnou dělat motorky pro trpaslíky ? vážně , sériově se všechny vyrábí na standartní výšku a my malý máme smůlu a my , co v dospělosti měříme jen 145 centimetrů už tuplem . Takže konečně to bylo příjemnější a nebolely mě kyčle z toho .

Jeli jsme do kempu jménem Sycherák , což je v Tachovským kraji . Vlastně tam ani nic není , ale tak zastavit se na kafe se tam dá . Jízda byla fajn , jen mě překvapilo,že ačkoliv bylo sobotní odpoledne bylo hrozně málo lidí všude i na silnicích , dokonce nám ani nikdo nemával :D a že jinak hlavně děti mávají pořád . Při příjezdu tátovi zazvonil telefon a že přijede jeden jeho kamarád , taky motorkář , nemám ho moc ráda ,ale tak co s tím . Sedli jsme si venku v restauraci na pohár . Lidi docela užasle koukali ,že já holka a navíc na vozíku jsem přijela na motorce , ale tak co že jo, ráda se cítím jako průkopnice :D . Vedle byla nějaká rodinná oslava . Ukázalo se , že tam byl i jeden bývalej hráč hádejte odkud . To snad není možný už - já se toho nezbavím :D . Jsou všude . A to jsem si chtěla od fotbalu a jiných myšlenek vyčistit hlavu . Tak jsme na ně koukali , jak se cpou , zatímco my téměř nic . Taky mohli něco přihrát :D.

Přijel tatův kamarád , objednal si kafe, s tátou pokecal o motorkách a do půl hodiny naštěstí zase jel . Nemam ráda, když někam jedeme sami a někdo se tam vecpe . Poseděli jsme , šli se podívat k vodě a jeli jsme zase zpátky . Bylo to fajn , díky tomu,že se mi sedělo líp jsem zase ujela víc kilometrů - nakonec kolem 100 . Bohužel doma se mi udělalo špatně z krční páteře , už léta s ní mám velký potíže . Zvracela jsem a nebylo mi vůbec dobře . Bylo to z přilby - mám takovou tu silniční celouzavřenou , váží několik kilo , do toho poryvy větru až to otáčelo hlavu , poměrně dlouhá cesta . Nevím no , všechny přilby jsou hodně těžký, takže lehká snad ani neexistuje . A asi je to i tím, že jsem já frajerka nechtěla nákrčník , takže příště už si ho musím vzít .

Ale jinak moc fajn výlet, je zajímavý vidět krajinu z motorky a člověk se cítí i tak nějak svobodnější . Jsem zvědavá, kam pojedu příště .

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 beznadejnaromanticka | E-mail | Web | 2. června 2018 v 20:20 | Reagovat

Je fajn, že sis užila sobotu.. No a propříště jsi poučena a nebudeš frajeřit..   Ale jako mrzí mě, že se ti udělalo až tak zle :-o

2 hrachajdice | Web | 2. června 2018 v 20:27 | Reagovat

Jo , mě se dělá neskutečně zle od nějakých mých 16cti .Dokážu klidně i zkolabovat z toho . Je to tím, že mám svaly a tělo v křeči .

3 bluesovka | E-mail | Web | 3. června 2018 v 17:25 | Reagovat

No super výlet! Ale tělíčko dostalo zabrat. Což se příště nestane, protože ses poučila. Přeji další krásnou vyjížďku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama