Narozeninová grilovačka

23. června 2018 v 16:40 |  Červen 2018
Už několik týdnů jsme na dnešek měli naplánovanou oslavu 40. narozenim mýho bráchy . Došlo na ní až teď , protože buď slavil samostatně s kamarády a nebo my zase nebyli doma. Mělo to být, tak že půjdeme někam do restaurace, jenže koncem týdne jsem se dozvěděla , že to bude u nás doma a budeme na zahradě grilovat . Grilování je pro nás všechny velká neznámá , protože nikdo z nás tomu neholdujeme a ani hlavní "grilovač " brácha , takže všechno byla loterie .

Přijel s rodinou na 10 hodinu, všechno nakoupený a my nemuseli dělat nic . Přivezli dokonce i párty stan na sezení v zahradě , ale bohužel se ukázalo , že využití mít nebude . Venku od rána zima kolem 14 stupňů a vítr , takže nakonec gril byl na terase a my zalezlý vevnitř . Je to škoda, že to takhle vyšlo , venku to mohlo být fajn . Jídlo se nám nosilo dovnitř a na to , že brácha moc skušeností s grilem nemá , tak to bylo fakt dobrý .
Přijela taky ségra s neteří, švagra nechali doma, byl v práci , takže nás bylo o jednoho míň , zato , ale přivezli svýho 3 měsíčního pejska , a tak bylo veselo a rozptýlení . Mimo jiný i proto , že nám pokakal koberec :D .


Pak samozřejmě povinná návštěva u našich motorek . Ségra poprvé řídila a byla z toho nadšená a už si plánovala , jak sem bude do jíždět na hodiny řízení , co na tom , že to sem má 40 kilometrů :D . Taky máme jednu zbrusu novou motorku BMW , ale ta se mi vůbec nelíbí a hlavně na ní jezdit nemůžu , takže mě moc nezajímá . Jinak to bylo fajn , sice mě to přišlo jako taková běžná návštěva jako vždycky a nějak narozeninově mě to ani nepřišlo , ale asi to bylo tím, že jsme neseděli venku a přece jen, kdyby jsme byli v restauraci , že si to člověk tam víc uvědomí než doma , že je nějaká zvláštní příležitost . Ale bylo to fajn , moc nemusim dlouhý párty . Nepilo se moc, což bylo fajn ještě víc . Končilo se v 16 hodin, což je taky akorát než se člověk už začne nudit a být unavenej . Ideální .

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 23. června 2018 v 17:19 | Reagovat

Hlavně že byla pohodička a dobré jídlo a pití 8-)

2 MirekC | Web | 24. června 2018 v 21:59 | Reagovat

U nás je teď také zima, že by psa nevyhnal.  Já ležím pod peřinou třepu se jako ratlík a domácí nezatopí a nezatopí. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama