Člověk e- mailový

15. června 2018 v 16:25 |  Červen 2018
Přemýšleli jste někdy nad tím , co všechno prozrazuje o člověku jeho e-mailová stránka či způsob psaní ? Přiznám se ,že já málokdy došlou poštu mažu . Vážně , není to snad ze sentimentu a že by mi bylo líto vymazat některý zásadní psaní - je to prachobyčejná lenost . Stále mám ve schránce i maily starý 3 roky :D . Občas promažu ,ale mažu ty nejnovější , prostě to zespodu nějak nejde .

Taky jsem typ , kterej si zakládá na tom, že novej mail si zaslouží " čistej papír " , takže nepraktikuju takovou tu reakci na reakci . Nesnáším když to ostatní dělají a že to dělají hojně . Taky se snažim moc nepoužívat smajlíky ve zprávách.

Ale kdo mě irituje totálně v mailech je pan divnej . Nejenže tam má často chyby v textu a to je prosím PR manažer, například jeho " přijďte v nedileli" je legendární ale hlavně - všechny maily totiž zásadně posílá všem vozíčkářům , takže když máte na srdci něco " tajnýho " musíte to mít na paměti , že musíte napsat znova , jinak to všichni uvidí . Párkrát se to už stalo ,že někdo z nich mu poslal mail a viděli to všichni . Zrovna tohle bylo vtipný ,ale třeba konkrétně mezi náma dvěma se nic vtipnýho neodehrává . Z čeho,ale fakt vyšiluju je tohle - každej zápas rozesílá pozvánku , kdo chceme přijít máme se mu nahlásit . Je to hezký, ale má to háček . Třeba zve na Liberec , nazve to Liberec a za 14 dnů zve třeba na Spartu . Nicméně to pošle pod mailem názvem Liberec . Pokaždý cpe ten zápas jinam - chce to fakt vyšší dívčí mu porozumět .

Naposledy mě dostal minulej týden - přijedu ze Slovenska , kouknu po pár dnech na maila a hle , první od něho . Pod názvem poslední zápas . Byla jsem hodně unavená po tý dlouhý cestě a dokonce jsem byla tak zmatená ,že jsem si fakt myslela ,že se ještě něco hrálo :D . Nakonec se ukázalo ,že jen píše rekapitulaci , co se probíralo na tý schůzce . Je milý a zároveň děsivý ,že je pořád stejnej a nic se nezměnilo .


A jinak , co se týče tý zamilovanosti do pana divnýho , tak mám pocit,že to nakonec bylo jen dočasný zatmění mysli , vůbec mi nechybí a nic už tam asi není , chybí tam takovej ten správej pocit. Třeba to znova přijde, až ho uvidím naživo, ale asi ne . A i ten poslední mail jsem přijala jako " ježiš , co zase otravuje ? ". Taky se hodně snaží mě pořád ignorovat a možná i vyprovokovat k nečemu . Nikdy mi nejaknul jedinej příspěvek na facebooku, ani když jsem něco dávala ve spojitosti s fotbalem a to ho mám v přátelích od listopadu . Asi před měsícem si přidal jednoho vozíčkáře , kterýho mám v přátelích i já . Včera tam dal,že je v Řecku a kouká na MS ve fotbale, lajknula jsem mu to a po pár hodinách pan divnej mu to lajknul taky . Má ho v přátelích ani ne měsíc a lajkuje , mě nikdy . Už jsem si všimla i na tý schůzce , že se baví jen s nima , najednou . Prostě už dlouho je to období velký ignorace vůci mě a stále zřejmě pokračuje . Pro mě o to horší, že já ostatní vozíčkáře moc nemusim , ví to a teď dělá ,že vždycky s nima byl nejlepší kamarád , což vim naprosto bezpečně, že nebyl . Už mě zase pěkně štve :D ,ale co , takhle je to aspoň zábavnější , když jsme za dobře , tak je to nuda :D .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka | Web | 15. června 2018 v 17:05 | Reagovat

Ten pan divnej tě irituje pořád, jak vidím, tak nevím, jestli je ti opravdu fuk. Jsem zvědavá, jak to bude s vámi oběma pokračovat.

2 hrachajdice | Web | 15. června 2018 v 18:37 | Reagovat

Tak lepší myslet na pana divnýho než na toho předešlýho  tamtoho :-D . I když se přiznávám ,že tam pořád malinko je a asi tam bude do konce života . Ale "už " to není tak hrozný a časem bledne .

3 Marcela | E-mail | Web | 16. června 2018 v 15:24 | Reagovat

Pana divného máš pořád v hlavě a nejen v hlavě.
Já to mám tak, že když mám někoho pořád v srdíčku a myslím na něj i když už nechci, další muži se ke mně prostě nedostanou, protože ještě pořád nemám místo v srdci pro dalšího. No teď už ani nechci. Stačí mi jeden :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama