Mistři ? nezájem

19. května 2018 v 17:51 |  Květen 2018
Tak jsme mistři , ale jde o to, kdo se za ně může považovat, protože není mistr jako mistr . Dneska jsem ve městě potkávala fanoušky , oděnný ve dresích atd . Čekala jsem ,že mě to bude mrzet, že tam nejdu a kor když šlo o titul ,ale ne. Mimochodem pan divnej včera psal a " nenápadně " se ptal , jestli nechce dorazit ještě někdo , že mu zajistí lístek, nereagovala jsem .Uf, chlapec evidentně si z toho mýho " dáme si pauzu " nic nedělá , asi si myslí,že to nemyslím vážně ,ale to se mýlí .

Upřímně a mějte mě za blázna ,ale já jim ten titul vůbec nepřála , nechápu ty nablblý oslavy , těch, který na tom titulu mají nejmenší zásluhu , to jest ty, co si do balonu nikdy nekopnou . včetně těch našich kancelářských krys . Pan divnej se netajil tím , že ten titul letos prostě chce, je to jeho první titul ve službách klubu a mě to prostě nějak vadí . Chtěla jsem ho tím , kdyby se nestaly mistry nějak jakoby vytrestat za to chování vlastně po celou sezonu . Chtěla jsem ho vidět zklamanýho. Nepovedlo se . Dokonce jsem se přistihla , že mi chybí ten , co mě tak ublížil - ten svatba. dítě , proč bych ti to říkal . Jasně , je to vůl ,ale když ještě bylo všechno v normálu byl super , Nechoval se jako pan divnej - jako idiot . Chybí mě tam si s někým pokecat , kdo chápe můj humor a je pozitivní . U divnýho, abych si hlídala každý slovo .

Teď to bude všude bláznit - oslavy několik dní až do rána . Takže jsem si zablokovala stránky klubu na facebooku , protože mě nebaví koukat , jak oslavujou . Ze stejnýho důvodu jsem přestala sledovat pana divnýho na téže sociální síti , aby se mi od něj už nebjevovaly příspěvky , protože ten se z toho štěstím zblázní , navíc asi tuší,že mě titul nechává chladnou , ale neví proč ( teda aspoň doufám,že ten důvod nezná) a mohl by mě tím provokovat . A upřímně doufám,že v opilosti mi nenapíše smsku nebo tak něco . Oboje blokace je jen dočasná, než se ty oslavy uklidní , je to hrozný když se chcete něčemu vyhnout a je to všude . Valí se to ze všech stran .

Potřebuju vypnout se vším všudy . Večer se mrknu na fotbal- na francuzskou ligu , protože to píská můj oblíbenej rozhodčí, kterej se mi hodně líbí už roky . Platonická láska je beztak nejlepší - neubližuje . A bude mi stejně dobře a ne -li líp než při nějakých oslavách titulu :) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 19. května 2018 v 21:47 | Reagovat

Vítězství je fajn, ale sláva je pomíjivá :-) Je smutné, že většinou nejvíce slaví ti, kteří nemají žádné zásluhy a není jim to vůbec hloupé...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama