Fresh Festival

20. května 2018 v 10:04 |  Květen 2018

O víkendu jsme byli na Bosh Fresh Festu , možná to znáte ze svého města taky - gastro festival spoustu lidí , předraženýho jídla , ačkoliv si stojím za tím ,že tohle by mělo být zdarma , když je to vlastně reklama pro restaurace .. no, nic , Už několik let jezdíme většinou my holky - to jest . já s mámou a ségra neteří . Občas přibereme i nějakýho kluka , to jest. mýho malýho synovce .

Letos s náma byl taky táta a můj táta je , jak to říct - jeden velkej nerv a protivnost , velkej cholerik a často nám kazí výlety , ale řekněte mu, že ho s sebou nechcete - se urazí . Takže už to slibovalo zážitek . Volala sestra , že musí na 14 hodinu někde být a my měli v plánu jet až po obědě . Takže jestli by jsme nemohli přijet dřív . Jenže tátovi měla přijet PPL s něčím , tak jim volal kdy přijedou , nebrali telefon , otec na pokraji zhroucení , naštvanej na ségru , co si to zase vymyslela . Nakonec se s tím řidičem domluvil, že si tu věc převezme na cestě a že se potkají v místě , odkud povezeme synovce .

Malej v autě a teď , kde je PPL , prý někde u krámu jménem Paula , dle táty , tak hledáme Paulu , nejsme místní a tak jezdíme po městě dobrých 20 minut . Ptáme se malýho, ten odpovídá ,ale nakonec má na mysli Paulu z reklamy :D takovej ten puding a začal vyjmenvávat v jakých řetězcích ho mají :D . Typický dítě 21. století . Volá se švagrová - nebere to- volá se brácha - nebere to , volá se řidič , táta opakuje,že Paula , nakonec vidíme dodávku , ale nestojí před Paulou ,ale Balou :D . Táta evidentně špatně rozumněl a jakožto celoživotní hrdý muž to nepřizná .

Po hodině konečně přijíždíme , já jako vozíčkář a děti do 130 cm to mají zdarma . Malej je na svůj věk hrozně velkej ,ale slitujou se nad ním a jde zdarma , k naší úlevě . Festival je fajn , tisíce lidí ,ale vzhledem k tomu,že jsme dorazili před polednem dalo se to ještě snést . Letos jsem si poprvé nedala hmyz, né,že by mi nechutnal ( vážně , zkuste to) , ale ty ceny za pár vzorků .. Letos jsem si vyčíhla , že chci mini burger , tak jsem si ho kupila za 90,- , pak wafly , ovoce v čokoládě , nanuka ..

Zajímavý je , že to byl malej, kdo prohlásil,že chce na velkou stranu , i když jedl ze všech nejmíň . Dítě nešťastný - takže jsme losovali, kdo s ním půjde na ToI Toi , vyhrála máma . A myslim, že tohle byl asi krutej zážitek i pro malýho - Toitoika na festivalu :D . Táta do sebe házel jedno pivko za druhým a naše zlatíčko mu to počítalo a vyčítalo :D . Táta se začal chovat nějak divně ( sluncem to určitě nebylo :D ) a tak už jsme radši šli i ty davy houstly .

Malej si ještě poručil lega v hračkárně , dle výrazu otce , mu něco musel doplatit a jeli jsme domů, cestou silná bouřka a déšť , takže jsme byli rádi ,že jsme to přežili, ať tak, či tak . Je to fajn akce , ale když jedete s někým jako je můj táta .. no, sami si asi vyvodíte dost věcí .

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ježurka | Web | 20. května 2018 v 14:19 | Reagovat

Tak si říkám, že by asi bylo líp doma, že? Jo, ne vždycky je výlet krásný zážitek. Ještě když byl s vámi nerudný otec a malý dítko, to asi moc nešlo dohromady, ale každý zážitek se počítá, tak to tak ber. :-D

2 hrachajdice | Web | 20. května 2018 v 15:05 | Reagovat

[1]:  jasně . mě se tam líbilo , jen mám ironickej humor , takže se někomu může zdát , že jsem zklamaná ,ale opak je pravdou :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama