Operace : nový kola a pohlednej " mechanik "

10. dubna 2018 v 14:33 |  Duben 2018
Dneska u mě byla firma od električáku vyměnit kola , protože je mám už totálně sjetý . Jenže vyměnit kola není jen tak a nedají se koupit v obchodě , protože jsou samozřejmě speciální, to by tak hrálo, aby si to lidi kupovali v krámu a my přicházeli o těžký prachy , že jo . Za 2 roky jsem totálně sjela zadní , nevim , jestli jsem dobrá či špatná řidička , ale jistý je to , že už konečněě nebudu venku kodrcat jako bych jela po kolejích a nebudu muset zatáčet půl kilometru před cílem abych tam ty kola vůbec dostala . Vtipný výjevy byly hlavně v zimě , kdy jsem místo zatočení jela pořád rovně , protože to prostě nešlo :D .

Co se týče peněz je to kolem 5 tisíc ,ale upřímně jsem čekala víc . Co mě potěšilo, že nejmenovaná pojišťovna , dobře je to ta na V - je dokonce ochotná i finančně přispět a já budu platit jen 20 % z ceny , hurá . Je to docela postavený na hlavu když si vezmeme, že tatáž pojišťovovna má hroznej problém přispět na novej vozík, byť částečně a někdy na něj nepřispěje vůbec. Viz můj vozík mechanickej , kdy jsem částku 70 tisíc musela platit ze svýho , pro štouraly : ano , oslavila jsem nadace , ale nevyšlo to a taky k nadacím mám celoživotně velmi negativní vztah , takže je to složitý . Tak tedy co jsem chtěla - jo, už vím . Pojišťovna nedá na vozík, ale na kola od něj jo , absurdistán :D . Samozřejmě tomu předchází ještě, aby vám to pojišťovna schválila , protože nedejbože, kdybyste to žádali jen tak ze srandy .

Schválila a bez řečí , což tak často nebývá . Jenže je tu další část poukaz na pojišťovnu tuším trvá 3 měsíce a do tý doby musí ta moje firma to vyměnit , jinak pojišťovna nic nezaplatí . Je jasný, že se nepřetrhnou, aby vám to vyměnili co nejdřív , takže většinou trnete hrůzou , aby se do tý doby ozvali . Já čekala 2 měsíce , takže ještě pár týdnů k dobru jsem měla . Včera zavolali , den i čas si samozřejmě určili podle sebe , protože jako to mají všechny firmy , musíte mít řas jen na ně a ostatní život prostě neexistuje .

Domluveno na 12 a nebo radši ne 12:30 jak mi řekli , poslušně čekám u hlavního vchodu , stejně neví, v jakým patře bydlím . 13 :00 nic, mají můj telefon ,ale nikdo se neozývá . 13:30 nějaká neoznačená dodávka parkuje před mým domem , pozor, že by ? vylejzá z toho takovej hezkej mladej klučina a nese v ruce 2 kola ! Štěstí hned dvojitý :D . Jde ke mě , za náma přichází z venku sousedka kouká, co je to se mnou za krasavce a já se pýchou nafouknu víc než ty dvě moje nový kola :D . Je fajn když mě nikdo vidí s pěkným chlapem , jen doufam,že paní nebude drbna :D. U dveří je schůdek nejde mi přes něj přejet , tak ho poprosim jestli by mě nepomohl . Pán volí zvláštní taktiku - narve mi koleno do zadku a tim mě jakoby dostane přes tu překážku , počítam, že sousedka už má z toho orosený brejle :D .

U mě se pouští hned do práce , je fajn vtipnej a dokonce si mě dobírá jestli ty špatný kola nebudou řidičkou , haha :D . Ptam se ho, jestli nechce napít a tajně doufam, že ne :D, nechce . Maká na kole a vysvětluje mi něco o rávkách " tuze " zajímavý . Při práci se mu trochu posunou džíny směrem dolů a to už zajímavý je , ptám se teda jestli náhodou i ty přední nebudou chtít někdy vyměnit , on,že ne , což mě trochu zklamalo . Bylo by fajn, kdyby zase přišel . Asi po 4 minutách má hotovo . No , řekněte , čekáte hodiny a nakonec během pár minut konec . Můžu říct , že když jsem ještě nevěděla kdo přijede , že jsem byla hodně naštvaná , že čekam a nic , ale odpouštím mu :D . A co teď ? musím hodně jezdit ,aby se zase brzy sjely i ty přední , jinak to nevidim :D .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitty | Web | 10. dubna 2018 v 14:39 | Reagovat

No mělas štěstí hned na kolikrát!

2 Ježurka | Web | 14. dubna 2018 v 14:20 | Reagovat

Tak výměna kol proběhla v pořádku a pro jsi hned nenavázala kontakt? To by bylo lepší než další čekání, ne? le moc bych ti to přála.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama