Uměle vyvolaná panika Krimi Plzeň

21. února 2018 v 17:16 |  Únor 2018

Opravdu nejsem ten typ , kterej by si na sociálních síťích nějak vyskakoval v komentářích , nerada se s někým hádám a často ještě uklidňuju ostatní , když se hádají oni. Ale dneska mě něco nesklutečně vytočilo . Napsali článek o tom, že zítra k nám přijedou na zápas fanoušci Partizánu Bělehrad , zmámý pro svoje chuligánství . To jim neberu ,že chtějí lidi upozornit , co mě ale zvýšilo tep bylo, jak to bylo poddaný : fotky všichni od krve , jak se rvali , dodatek , že to jsou fotky někde z derby u nich v Srbsku , takže to ani nebylo u nás. Ovšem nejvtipnější byl text - něco ve smyslu , že teď zapálí celý město, radši nelezte vůbec ven, určitě vás znásilní a vypukne 3 . světová . Na konec připsali vyjádření " pana divnýho " , že ten zápas je rizikovej a lidi si mají vzít občanky , což při slově občanky se asi každej má strachem orosit . Je několik takových zápasů do roka a tohle upozornění je normální . Hraje tu Sparta, Slavie , rizikový zápasy, pokaždý je hlídá několik těžkooděnců, policajti na koních, vrtulník atd . a stalo se někdy někomu něco " venku" když třeba nepočítám opilý fanoušky obou klubů , který si o to sami říkají ? NE . Když by to bylo podle KRIMI PLZEŇ , tak při každým takovým zápase už dávno město lehlo popelem .

Ale abych se vrátila k diskuzi na facebooku . Když jsem ten příspěvek našla už tam bylo pár komentářů o tom, jak se všichni strašně bojí , jak "to" vůbec můžou pouštět na stadion a samozřejmě ta klasická česká větička na diskuzích : přece to nebudeme platit z vlastních daní " Jak říkám, tak forma článku a fotky mě donutily napsat první komentář , kterej nesouhlasil a napsala jsem to přímo adminům stránky . Že jim není blbý už předem strašit lidi a že zapoměli na článku připsat , že to bude z našich daní a že by si měli jednu plesknout , uznávám, že to slovo "plesknout " jsem psát nemusela ,ale nějak těma emocema to ze mě vylítlo . Po chvilce se mi neskutečně začalo lajkovat . Ozval se i admin KRIMI PLZEŇ s tim,že přístě ten článek vydají až po zápase , aby paní "hrachajdice " jim náhodou jednu nepleskla,ale i za to, že to píšou pozdě .Takže jsem jim za tu vysměvačnost napsala , že mi připomínají tv Nova .

Na to už nezareagovali a nemohla jsem ani já , protože mě okamžitě bloknuli a nemůžu už lajkovat ani psát komentáře . Za co ? , že jsem si dovolila upozornit , že je to poplašná zpŕava ? Spoustu lidí se ke mě přidalo a některý z nich byli i z klubu, kterýho se to tykalo , fanoušci potvrdili, ,že když byli v Bělehradě minulej týden , tak naopak se s těma druhýma kamarádili, vyměnili si šály, šli na pivo a vůbec žádný exesy nebyly . Docela se divím,že sám klub se proti tomu neohradí, když jsou jinak na každou lež a pomluvu přecitlivělý . A že si vybrali zrovna mě , kdo půjde z kola ven ? asi ,že jsem byla první .

Ale co , můžou mi tak akorát víte co . Jen mě prostě štve , kolik lidí se chytí na takovou věc , ještě to ani není , ale určitě bude celý město v plamenech . Evidentně použili krvavý fotky zcela záměrně , aby to vyvolalo strach . Žijeme v divný době . Pokud jste ve skupině KRIMI PLZEŇ zvažte to, protože mají hodně podivný praktiky . 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 21. února 2018 v 17:49 | Reagovat

Hyeny. Vždyť vystraší normální fanoušky! Rozumný člověk si řekne, že se na FB najdou i horší věci! 8-)

2 Eliss | Web | 21. února 2018 v 17:50 | Reagovat

Přece nemůžou vědět předem co se tam bude dít :-D

3 Axina | Web | 22. února 2018 v 11:43 | Reagovat

[2]: G.K.Chesterton: Někdy je domněnka zvlášť důležitá. Zejména, naleznete-li v mléce pstruha.

4 Magicmax | E-mail | Web | 22. února 2018 v 20:30 | Reagovat

Asi měli důvod. :/ Ale stejně to je zlý,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama