Pan divnej opět na scéně

27. února 2018 v 9:30 |  Únor 2018
Včera jsem byla poprvé po zimní přestávce na fotbale . I když na fotbale.. spíš jen na brigádě . Původně jsem chtěla i na zápas , tak jakmile se ozval pan divnej, že se můžeme hlásit , tak jsem tak učinila . Hodně mě lákal začátek v 17 hodin, což se moc často nestává takhle brzy . Bohužel pan divnej se ptá týden předem , takže zbývá doufat, že počasí takhle v zimě bude milostivý , což tentokrát nebylo . Výhled na celý týden a ty jejich teploty přes den hodně pod nulou mě daly stopku , v mrazu tam opravdu sedět nebudu . Když je mráz, tak i chytám víc křece do těla a bolí to . Rozdávali před zápasem fanouškům teplej čaj , ale mě by spíš pomohl Botulotoxin , kterej se opravdu používá na uvolnění křečí nás spastiků ,ale to tam asi fakt v nabídce neměli :D . Ale vzhledem k tomu ,že jsem se rozhodla ,že do toho s panem divným půjdu naplno , tak zásada je se mu nevyhýbat, protože se setkáváme jen při prodeji a při zápase vůbec. Nechci ztrácet čas a kdo ví, třeba u něj stoupnu na ceně , že jsem tam dorazila i přes nepřízeň počasí :D .

V sobotu jsem mu tedy napsala , že nepřijedu na zápas a jen na brigágu . Že bude zima a tak dále . Měla jsem trochu obavy z jeho reakce , protože , aby to bylo rychlejší rozhodla jsem se,že mu napíšu zprávu přes facebook a taky si z nedávný doby pamatuju, že když ho někdo otravuje nebo nechce odpovědět , prostě ignoruje . Myslela jsem , že by třeba ten volnej lístek mohl nabídnout někomu jinýmu, tak, abych zbytečně neblokovala místo někomu jinýmu , i když si myslím,že v tý zimě odřekne nakonec víc lidí a taky jsem se ho zeptala , jestli třeba nebude problém , že si ho teda nevyzvednu, přece jen to nahlašování beru jako určitej závazek ,že přijdu . Tak asi jsem mu to psát ani nemusela , prostě bych tam nešla , ale už se stalo . Jaký pak bylo překvapení , když mi odepsal , že je to v pohodě a hlavně mě opět oslovil zdrobněle " Pavlí " . Neskutečně mě to potěšilo :). Ale zároveň zase zablikalo varovný světýlko , protože on se jeden den může chovat mile a další by mě nejradši vrazil kudlu do zad . Několikrát jsem to od něj už zakusila .

V den D se mi přestala jít meteostanice, což neberu jako náhodu , takže jsem po celý pondělí vůbec nevěděla kolik je venku stupňů , ale možná nakonec i dobře . Protože bych ještě zvažovala jestli tam opravdu jet a nebo ne . A omluvit se panu divnýmu , že nepřijdu vůbec by nebyla dobrá vizitka . Prostě svítilo slunce a venku studenej vítr , televizi říkali - 5 , tak asi to tak bude . Před půl 4 odpoledne mi jel autobus , na jsem sebe naházela několik vrstev oblečení, šálu, čepici , rukavice, takže jsem vypadala jak z Grónska a děj se vůle boží ..

Pan divnej přišel osobně a sám,což se často nestává , milej, usmívající , takže "kudla do zad "nebyla . Podal mi ruku a začali jsme si povídat . Nevím co se dělo , ale opravdu jsem nemohla přestat mluvit , ano - já introvert . Neviděli jsme se 3 měsíce a já měla potřebu mu všechno říct a vypadlo ze mě taky to ,že stále to moje pozvání na kafe platí . Neměla jsem to nějak v plánu , bylo to spontální . Pozitivní je,že už se tolik nevykrucoval jako minule , ale já to dotáhnu do konce :D . Řekla jsem mu i o těch křečích , prostě jsem chtěla mu všechno říct za ty 2 minuty co jdeme :D . Asi i on byl překvapenej, že tolik mluvím :D . Dokonce mě pochválil ,že jsem dobrá,že jsem v tý zimě přijela . Tak uvidíme co bude a nebude .

Poprvé v životě jsem prodávala s holkama s fotbalistkama, jinak prodávají jen kluci a já . Je to jiný než s klukama ,ale snad nejlepší prodej vůbec . Jak se neotvírám cizím , tak těm holkám jo , bavili jsme se i o chlapech , takže jsem uvedla i pana divnýho, že jsem ho požádala o setkání . Holky mi řekli , že mi s ním drží moc palce a přejou hodně štěstí . Bylo to od nich strašně hezký :) .

Všechno úžasný a nelituju tý zimy a možnýho nachlazení . Bylo fajn se s ním vidět a zase udělat trochu něco víc a o holkách nemluvě , mohli by prodávat ještě někdy . Kdyby to takhle bylo pořád nezlobila bych se - hrozně fajn pocit ze všeho :) .

Ještě vsuvka, abych nemusela psát novej článek : dnes ráno kolem půl 2 mě probudila smska . Nějaký číslo , nejdrív jsem si myslela ,že se někdo spletl , protože to se mi stává často . Byla jsem navíc rozespalá a chvíli jsem na ní nechápavě zírala až pak mi došlo , že to píše můj bejvalej kamarád jistě víte kterej , že se mu v neděli narodila dcera , jméno, míry a blablabla. Vůbec jsem netušila,že pořád má moje číslo , protože v rámci " nechci o tobě už nic vědět " jsem vymazala všechny kontakty včetně čísla . Co na tohle říct ? NIC ! snad jen to, že už mi přijde směšný , jak se hrozně snažim nic nevědět a nakonec vím stejně všechno . A moje reakce ? smsku jsem okamžitě smazala , zabrblala si "polib mi, ty.." lehla jsem si na druhej bok a okamžitě jsem bez problémů usnula . Odepisovat mu nebudu , stejně to psal všem , takže žádný uvědomění si ,že něco udělal tenkrát špatně nepřišlo .

Kam zmizela ta Hrachajdice , která by jinak brečela , nezamouřila oka až do rána a měla by to v sobě bůhví jak dlouho? Nevim, ale neukázala se . Asi je to všechno tak absurdní ,že to mozek už nechce pobírat. On neexistuje , jedeme dál . Nechci plýtvat časem nad hlupákem, kterej za to nestojí , budu radši věnovat víc času tomu , kdo si mě víc váží a vy víte koho myslím :) .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marcela | Web | 27. února 2018 v 12:48 | Reagovat

To je dobře , že sis tak užila ;-)
Že by to byl přísun pozitvních myšlenek? :-P  :-D
A ta sms? Asi to vyzní divně, ale to co nechceš, to  k sobě přitáhneš :-x
Ale jedeme dál :D , mozek chce pobírat jiné věci a jiné zážitky. :-)
Přeji ti plno krásných zážitků a radostí ;-)

2 beallara | Web | 1. března 2018 v 7:27 | Reagovat

Má se oteplovat, že by začaly myšlenky létat a ty s nimi, moc se mi ten pozitivní náboj líbí, je to osvěžující :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama