Zklamaná a poučená

23. října 2017 v 13:48 |  Říjen 2017
Pokud vás někoho zajímá , jaký je pokračování našeho "vztahu " s panem mluvčím , máte tady pokračování . Kdo nevíte o co jde tady je odkaz ,abyste byli v obraze : http://hrachajdice.blog.cz/1710/je-to-zvlastni

Včera jsem byla na brigádě a na fotbale, čili v místě , kde máme možnost se potkat . Před každou brigádou mu volám , aby za mnou přišel a dovedl mě ke kolegům . Vzal to a že přijde . Jenže nepřišel sám - přivedl nějakýho pána, kterýho jsem v životě neviděla a představil nás- jeho jméno si nepamatuju . Bez vysvětlení mě řekl,že ten beze jména mě tam odvede místo něho . Než jsem stačila zareagovat byl pryč . Měla jsem naplánováno,že se ho nějak zeptám na to kafe,ale on mi ani nedal možnost a asi bych se ani neptala před tím třetím . Vždycky jsme sami dva , takže mě ani nenapadlo,že tohle může nastat . Jenže to nebylo všechno - při zápase mě od něj přišla smska,že vzhledem k tomu ,že do konce sezony zbývají už jen dva domácí zápasy , bude mě doprovázet už jen ten "bezejmenný" . Důvod mě byl zatajen . Přijde vám to normální ?

Co to sakra je za člověka ? co jsem mu udělala tak špatnýho- pozvala jsem ho na kafe , což je asi zavržení hodná věc v jeho mysli , nebo se mě opravdu mstí za ten začátek ? Evidentně už mě nechce vidět a nemá koule mě to říct do očí. Místo toho mě najednou hodí na krk někomu cizímu , co se tam nikdy ani neobjevil :( . Zápas jsem ani nevnímala , protože v mozku mě to šrotovalo na maximum , navíc zima , lehce nad 10 stupňů, zápas se přehoupnul do večera a mrznout jsem nechtěla, tak jsem odjela už v 60 . minutě . Nejela jsem autobusem ,ale vzala jsem to bez něj, i navzdory zimě a tmě jsem potřebovala si pročistit hlavu .

Už v sobotu jsem si říkala,že tohle bude můj poslední zápas letos , už to fakt není na sezení venku a doby, kdy jsem tam byla ochotná sedávat ještě v prosinci v několika mínus jsou dávno pryč .A to, co se stalo ten názor ještě potvrdilo . Nemam zapotřebí, aby tam někdo ze mě dělal šaška a nebo si se mnou pohrával . Jsem zklamaná a naštvaná , ne na něj,ale na sebe - prostě když to mezi náma bylo špatný, měla jsem to tak nechat a ne to rovnat pro svůj dobrej pocit , Myslela jsem to prostě dobře . Mám za to,že něco dobrýho je v každým a každej si zaslouží druhou šanci, ale tady jsem se teda šeredně spálila :(. Jsem moc velká naivka. A to jeho svádění nebo co to vlastně bylo zřejmě taky bylo jen hraný . Dala jsem mu šanci ? , dala , nevyužil jí ? nevyužil , tak ,ať si trhne . Pro mě snad už poučení ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hnedoocka | Web | 24. října 2017 v 14:27 | Reagovat

S tím odkazem jsem nejdřív zápasila a pak to vzdala. Jsem totiž na mobilu a jde mi to špatně dát do vyhledávače. Tak se vyjádřim jen k tomuto. Nevidím do toho, ale cítím, že jsi z toho zmatená. Chtěla bych ti napsat, ať se na něj vykašleš, protože mi připadá, že s tebou nejedná férově. Ale nevím, jak to přesně bylo a je..řiď se srdcem. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama