Výměna manželek

7. září 2017 v 16:18 |  Září 2017
"Jmenuju se Ivana a je mi 17 let " , ačkoliv se na výměnu manželek jinak nedívam , tak tohle mě zaujalo a rozhodla jsem se,že se mrknu . Na první dojem bylo hned jasný,že se do takovýho soužití národ pustí- šlo o 17 letou a roční dcerou a 45 letého jejího manžela . Seznámili se na internetu , když jí bylo 14 let , nechala se zplnoletnit a žije s oním manželem . Domácnost asi , tak, jak si jí lidi představujou - špína atd. , prostě bylo vidět,že rozhodně nemají peníze na zbyt . Co mě,ale naštvalo byl přístup mámy toho dítěte . Pěkná holčička , ale bylo vidět,že neprospívá , jak tělesně, tak duševně . Moc se o ní nezajímali , mrskli jí do postýlky a "žij " . Dostávala pití na příděl - čaj v malý flašce jí musel vydržet 2 dny, zřejmě šetří , ale maminka na cigarety peníze má . Pak mi taky pila krev , když dostala depresi a musela odjet o 2 dny dřív atd. Prostě jako dítě, kterým vlastně i je.

Pokud odhlídnu od těhle věcí , tak se opět ukázalo , jací jsou češi puritáni - jí 17 a jemu 45 ? hnus ! jasně , je to divný ,ale nikomu to snad neubližuje nebo jo ? Navíc jsem jí líp pochopila když se přiznala,že jí v dětství bili a rodiče vůbec nefungovali . Takže je asi jasný,že co nejdřív hledala zázemí a teď to řeknu ošklivě - vzala prvního, kdo se jí nabídnul . Navíc ani jeden evidentně nepatřil mezi nejchytřejší , takže se k sobě hodili . Ale nazývat ho pedofilem ? Proč když jsou tak spokojený ? .
Jediný, co mě mrzí je ta holčička , protože ta nemůže za svoje rodiče , ale nevěřim tomu,že nejsou pod dohledem nějaký sociálky nebo tak , takže možná se tý malý bude blýskat na lepší časy .
Každopádně by jsme se každej na to měli podívat i z jiný stránky , holt nejsou standartní pár a žijou , jak dokážou , tak proč je odsuzovat ? naopak si myslim,že takový soužití je o tý" pravý lásce" bez postraních úmyslů , což většina párů nemá . Neříkám , že jsou dokonalý - to vůbec , ale fandim jim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama