Proč ?

15. září 2017 v 7:42 |  Září 2017
A je to tady , už zase .. proč se mi to stává znova a znova ? Ještě včera jsem tady psala , jak chci pozvat mluvčího na kafe a tim nějak zapomenout na předešlýho mluvčího , na kterýho jsem byla hodně fixovaná a neustále se nemůžu smířit,že odešel a už se vůbec nestýkáme . Takže to kafe bych brala i jako vykročení do novývh zítřků a nechat minulost konečně za sebou ..
Jenže, včera jsem zjistila ,že k nám na stadion přijede česká fotbalová reprezentace a hádejde, kdo u ní dělá mluvčího ? ano , ten , na toho se tak urputně snažim zapomenout , takže opět se všechno znova nastarovalo .

Když jsem se dozvěděla ,že to začíná až kolem 21. hodny , řekla jsem si, že nejdu, protože konec by byl dost pozdě , jenže pak mi můj " milej" mozek zase začal produkovat myšlenky typu" jdi, tam, máš jedinou šanci ho zase vidět " Dala bych všechno ho zase vidět , ale když já nevim, jestli by to bylo dobrý . Navíc si myslim ,že by ke mě stejně nepřišel ( je tam pracovně ) a ať chci nebo ne je to už dlouho na to , abysme se bavili jako kdysi . Možná by mě i čekalo zklamání a rozpačitost . I tak se tomu nevyhnu , bude toho zápasu plná TV , internet , bude to určitě přímým přenosem a soused velmi hlučnej při fotbale se na to bude dívat určitě taky , takže i když si vypnu televizi , budu to slyšet . Musela bych si zalézt bůhví kam , abych to ignorovala . Většinou takhle si koupim laciný krabicový víno (piju pouze na žal, takže mi je nekvalita jedno) , piju a brečim .

Přiznávám ,že to nedávam , proč nemůže dělat nějakou práci, kde není před kamerou a není vidět ? Bylo by to mnohem snažší zapomenout, on se ale vždycky vynoří v tu nejnevhodnější chvíli , vždycky , když si myslim,že už jsem to překonala .. Chci jít na kafe s jiným a bum, je zase tady ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama