Potřebuju se vypsat

29. září 2017 v 16:45 |  Září 2017
Uběhlo pár hodin od posledního příspěvku a je to přesně, jak jsem předpokládala - z milosrdnýho prázdnýho mozku už se to začíná probouzet , ta hnusná bolestivá realita . Téměř neustále brečim a aby toho nebylo málo , tak jsem u rodičů a nemůžu se ani napít něčeho ostřejšího ( teda ne, že bysme doma něco měli ). Vlastně nevim, co je lepší , jestli bejt sama , nikomu se nezpovídat co se děje a pomořit se do toho naplno a nebo být pod dozorem , s tím, že vám nikdo nedovolí udělat nějakou blbost .
Chci ten pocit, jako když jsem se to dozvěděla , to vzduchoprázdno , kdy si ani neuvědomujete , co se stalo. Jsem melancholik a tyhle pocity mě vyloženě zabíjí a možná se mi to i nějak líbí se v tom patlat a trápit se . Jak jsem psala , poslala jsem mu gratulaci ke svatbě , vím,že si to přečetl, ale neodepsal ani děkuju . Možná , že je mu hloupě, že mi to ani neřekl , co chystá a nebo jsem mu už volná , což je asi pravděpodobnější .

Často jsem nešťastně zamilovaná ,ale ještě nikdy se ten " můj " neoženil a nejhorší je, že se mi do mysli vkrádají otázky typu : kdyby neodešel, jestli za tu dobu co byl pryč přece jen mezi náma něco nevzniklo . Vím, blbost , ale momentálně nedokážu myslet normálně . Možná to prožívám o to intenzivněji , že já nikdy neměla štěstí v lásce . Navíc ty jejich fotky na fb , nemam sílu je ani lajknout . Jsem to ale kamarádka co ? Budu mu to přát ,ale zatím to nejde .. Navíc musím do těch míst, kde jsme se poznali a to už v neděli . Mají takovej dementní zvyk, že na stadionu začne mluvit moderátor a pouští na velkoplošnou obrazovku fotky právě ze svateb atd. On tam sice už nepracuje, ale byl velkou , dlouholetou , oblíbenou a důležitou osobností klubu, takže kdo ví . Navíc mám přístup i mezi zaměstnance a tam se to taky bude probírat určitě . Hlavně se bojim, abych svoje rozpoložení neventilovala na lidi, který za to nemůžou a nerada bych někomu ublížila ( kolegové na brigádě , zákazníci ) Ale já to zvládnu - budu muset .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama