Patálie jménem internet

27. září 2017 v 16:17 |  Září 2017
To snad nikdy neskončí :( . V pondělí přišli z netový firmy na obhlídku, jestli by to ško . Do pondělí mi správcová slíbila, že mi pošle potvrzení , aby to mohli udělat . Neposlala . Přišel pán, teda spíš klučina a neskutečně hezkej, takže to k nečemu bylo ty nervy :D . Obhlídnul si to a že by to šlo , ty kabely "hodit" dolů ze střechy , fajn . Nicméně bez potvrzení nic dělat nebudou . Správcová nakonec sama od sebe potvrzení poslala , ale až kolem 18. hodiny , což mi bylo prd platný . Poslala jsem kopii mailem tý firmě, jak mě bylo doporučeno . Dost to chvátá ( příští týden mi starej net končí ) a tak jsem se sama od sebe rozhodla,že jim zavolám, jestli jim došel , což pro introverta, kterej nesnáší telefonování je fakt výkon . Přišel jim a tak jsem se domluvila ,že přijedou dnes na 9 ráno ho zapojit.

Přijel jinej , než ten hezoun , což mi docela mrzelo , ale tak šlo hlavně o net . Řekla jsem mu , jak to myslel ten hezoun, načež tenhle pán začal , že to takhle bejt prostě nemůže , volal mu a skoro mu vynadal . Problém je, jak dostat ty kabely ze střechy dolů ke mě . Bydlim v přízemí a mezi dvěma bytama , takže všechno špatně . Pán vůbec nevěděl , kudy ty kabely vézt a že to musí jít nějak přes zeď . Povolal si dalšího jako posilu , nicméně ani ten nevěděl . Nakonec u mě oba strávili 3 hodiny ! než našli alternativu, která MOŽNÁ půjde .. Prý by to mohlo jít přes jednu sklepní koji od cizího bytu . S tímto poznáním se rozloučili a odjeli s tim, že by přijeli v pondělí dopoledne, což nemůžu . Začala jsem chodit na rehabku , aby toho nebylo málo , takže přijdou v pondělí odpoledne , což doufam, že z tý rhc stačim dojít včas . Pak ještě se zeptat majitele tý koje, jestli by mě na pondělí nepůjčil klíčky . Což introvert se taky musí odhodlávat někde zazvonit , ale naštěstí je to taková milá paní , tak se tam v pondělí dopoledne zastavim .

Čekala jsem problémy , ale tohle je už na mě moc , pořád nervy, někam volat atd. Ještě se může objevit na scéně správcová s tim, že " do zdi ne" a už se nedožije Vánoc . Pánové z netu už ke mě půjdou potřetí a pořád nic . Jakoby by ta smůla šla všechna na mě , zrovna na neprůbojnýho člověka , kterej je rád, když nemusí nic řešit a má svůj klid . Už mě dochází síly ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama