Můj týden

22. září 2017 v 13:08 |  Září 2017
Vzhledem k situaci níže popsaný ( nemohla jsem se přihlásit na blog ) , shrnu celej můj týden do jednoho článku .

Pondělí : odhodlala jsem se zeptat , jestli by se mnou nešel tiskovej mluvčí klubu z fotbalu někam na kafe.Souhlasil , ale neznělo to, že by byl z toho odvařenej a jednim dechem dodal, že nemá čas ,ale,že se někdy domluvíme . Čekala jsem to , a myslim,že to znamená, že se mnou nakonec nikam nepůjde , chápu to,že má hodně práce , ale kdyby fakt moc chtěl, tak si ten čas udělá . A upřímně doufam , že mě jen " netahá za fusekli " a nedává mi falešnou naději , tohle totiž nemam ráda , když ne , měl mě to říct hned , takže takový rozpačitý alespoň u mě . A docela hodně to mám v hlavě ..Uvidíme, jak se k tomu postaví .

Úterý : nákup prvních vánočních dárků , ano čtete dobře - vždycky začínam takhle brzo , nemam pak ráda ty davy lidí a Vánoce stejně budou , nevyhneme se tomu a taky už léta začátkem prosince vždycky onemocním a nezřídka ležim v posteli v horečkách a to težko pojedu na nákupy , takže pojistit si to . Koupila jsem už dárky synovci a neteři , dětem to jde vždycky snadno něco vymyslet , horší je ten dospělej zbytek . Je nás celkem 8 , takže i proto se vyplatí nakupovat s předstihem.

Čtvrtek : stal se zázrak , schválili mi internet ,( bydlim v majetku města, takže obrovskej problém , abych mohla mít něco na střeše ) respektive teda spíš, abych už dala pokoj , potvrzení dodají později . Jenže jsem to nemohla ani pořádně oslavit , protože jsem volala poskytovateli netu a oni,že musí mít potvrzení a teprve pak ho můžou připojit , jenže paní, která mě to povolila je dle vlastních slov zavalena prací . Takže opět na ní tlačit , aby to potvzení vydala a jsme skoro tam, kde jsme byli . V pondělí přijede někdo z toho netu si tu střechu atd. obhlídnout a počítám , že jako na všechno bude zase nějaká lhůta . No jo , nikdy to nemůže bejt bez problémů hned napoprvé ..

Pátek :dneska ráno jsem byla na rehabilitaci , Na vyšetření primářkou , abych tam mohla chodit s bolestivou krční páteří , ambulantně , už tam chodím 3 rokem . Překvapilo mě , že mě hned dali rozpis, kdy začnu chodit , protože často se musí čekat na volno . Začínam už v úterý , všechno mám odpoledne , ale dá se to. Jdu jen 5 x a protože se tam nechodí denně , končim 9. října , ale tak možná i dobrý než někdy v listopadu kvůli počasí atd . Tak snad se mi uleví od bolesti .

Řekla bych takovej hořkosladkej týden a dobrou náladu střídali věci negativní .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela | E-mail | Web | 24. září 2017 v 22:29 | Reagovat

Zajímavý týden ;-). Já jsem měla ten týden jakýsi únavný.Já jsem prostě
byla lenivá a unavená, což se u mě
málokdy stává. Jako asi se fakt  blíží zima nebo co, vloni jsem tak ten podzim nevnímala, a bylo ještě krásně.   S tím nákupem dárků, to mi připomnělo, že bych měla začít taky :D. Ono to fakt letí a ještě přemýšlet komu co dát :D. S tím internetem, oni mají na všechno čas , měla jsem to podobné.A jinak přeji ať se ti uleví celkově ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama