Jdu do toho

14. září 2017 v 15:37 |  Září 2017
Rozhodla jsem se udělat docela šílenost , šílenost je to proto , že naše vztahy nebyly víc jak rok vůbec ideální . Všechno se změnilo , co jsme si začali tykat cca. měsíc zpátky a to tykání přišlo z mojí strany . Je zvláštní, že vizuálně mě nepřitahuje , ale chtěla bych se dozvědět o něm něco víc a třeba máme i něco společnýho ,ačkoliv o tom ještě nevíme . Prostě mě napadlo ho někam pozvat na kafe. Ano , mě obrovskýho introverta .

Je to takový docela delikátní , protože se jedná a tiskovýho mluvčího mýho fotbalovýho klubu . Jsem fanynka a má mě na starost coby vozíčkáře a zároveň mě má na starosti když brigádničim , ovšem můj nadřízenej to není. Můj nadřízenej se někam ztratil, aniž by mě cokoliv oznámil a přebral to onen mluvčí . Nevim, jak to tam mají se vztahama mezi zaměstnanci a fanynkama , ale myslim, že stejně se to tam "páří " mezi sebou, jak to jde . A mě taky nejde o páření , ale o to se víc poznat , skamarádit se . On sám po mě vyjíždí už od doby, co přišel , takže si chci i ověřit , jak na tom jsme a jestli to myslí fakt vážně . Už jsem vymyslela i místo, kam bysme mohli . Nejideálnější by byla klubová restaurace ( je bezbariéová atd . ) , ale tam nechci - chodí tam zaměstnanci klubu a znáte to - drby kolujou všude a o to fakt nestojim , navíc jak brigádničim , tak s některýma se znám osobně a prostě bych se cítila asi divně tam s nim sedět pod "drobnohledem ". Takže volba padla na jednu kavárnu na náměstí , která je kousek od stadionu a mají tam i nájezd , tak bych tam mohla v pohodě i s vozíkem .

V pondělí je zápas , takže se ho zeptám tváří v tvář , jestli by nešel někdy . Vim,že tihle manažeři nemají prakticky žádný volno ( koneckonců už jednou jsem jednoho z klubu pozvala a nakonec to nevyšlo právě z časových důvodů ) , takže je možný,že řekne až na konci sezony, což je někdy začátkem prosince a nebo taky řekne , že nemůže vůbec (ani nevim, jestli má přítelkyni ) , ale zkusim to . Vždyť to nejhorší co se může stát je odmítnutí a jako každej má na to právo říct ne a já to budu respektovat . Nehodlám ho do ničeho tlačit .
Tak mi držte palce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama