Jasně, ať je ta propast ještě větší

27. září 2017 v 19:16 |  Září 2017
Den absurdit pokračuje - dostala jsem e-mail , nově jsou teď výjezdy vozíčkářů na venkovní utkání a já dostala nabídku . Teda respektive my všichni , to jako ne,že bych byla mezi tamnější skupinou vozíčkářů nějak populární spíš naopak . Zatim jsou naplánovaný dva zápasy - cena cesty + lístek , jekož částka tam napsaná nebyla . Čekala jsem teda trochu lidovější ceny a přijde mi to bizardní to nabízet zrovna těm lidem , který se čertili ( hodně slušně řečeno ) i kvůli 100,- za domácí zápas . No, nevim, možná někdo pojede si to vyzkoušet ,ale že by se to uchytilo pravidelně to asi ne .

Nechci s nima jezdit a to nejen kvůli těm penězům . Nemam je ráda ( psychická šikana z jejich strany atd . ) a vidět se s nima když nemusim, tak po tom fakt netoužim . Jenže to má i jinou stránku- ta propast , která je mezi náma už tak velká se ještě zvýší . Bude se to brát jakože ty , který jezdí na zápasy i ven, jakože jsou to ti "lepší " a věrnější a zatímco ti, co jezdí jen na domácí zápasy už nebudou tak skvělý . Určitě i klub je za to ocení a už úplně vidim ty fotky a titulky " nejvěrnější fanoušci " , lidi na tohle budou slyšet . My ostatní nebudeme nic. Nezávidím jim , jen nemam ráda , když je někdo víc ceněnej , než jinej . Každej by měl mít stejný možnosti a ne bejt za hvězdu , že když na to mám peníze , tak si vyjedu a hlavně všem ukážu, jak jsem věrnej fanda .

Myslim, že takhle akce je nešťastná a jen zase ukazuje, jak to tam vždycky bylo rozdělený - na ty, co nevynechají jedinej zápas ( dokonce si říkají vozejk fans, mají svou vlajku a mezi sebe nikoho nepustí . Něco jako lidi z kotle ) a na ty ostatní , který sedí na druhý straně od nich . Myslim,že tohle nebude dělat dobrotu .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama