Internet - neřešitelnej problém

12. září 2017 v 15:46 |  Téma týdne
A proč ne ? to by mě taky zajímalo, proč to pořád nejde . Řeč je o připojení k internetu . Jsem v nájmu a vlastníkem je město , když jsem se před 7 lety přistěhovala bylo jasný, že chci doma internet . Požádala jsem tedy ty svoje kontaktní osoby ,ale zamítli mě ho . Problém byl v tom dát " něco " na společnou anténu . Tak jsem teda těch 7 let jela na mobilní internet , což je něco , kde mam omezený data a každej měsíc mě to najede znova .Takže nemůžu bejt připojená 24 hodin denně . Kolikrát jsem si říkala ,že to zkusim, že takhle se žít nedá ,ale vždycky se mi do toho nechtělo i proto, jak to dopadlo tenkrát .
Tentokrát už ale musím, tohle připojení je totiž evidováno u rodičů a oni chtějí jinýho poskytovatele a tudíž já musim taky a taky chci už něco lepšího . Takže časem se to zruší , už teď běží lhůta na konec . Včas jsem teda opět požádala, jestli mě dovolí dát anténu na střechu , řekli mi pouze ,že mam napsat žádost, což jsem udělala, jenže už to budou 3 týdny a čas běží , tak jsem opět napsala , jestli by si s vyjádřením nepospíšili , že nebudu mít nic . Volat mi přišlo zbytečný , protože by mě stejně odkázali na tu žádost . Tohle fakt nechápu , řádně platim nájem, tak proč sakra, nemůžu mít kvalitní internet ? Vim,že lidi ho tu mají a taky vim,že jsou napíchnutý na souseda . Jenže soused se s nikým nebaví a když jsem se ho ptala na net jak to tu je , tak mi nic neřek a zavřel za mnou dveře . Nikdo mi nikdy ani neřek, jakej je tady poskytovatel nebo tak .

Nechápu tenhle přístup , čas se krátí a "vedení " odpovídat nebude a stejně si myslim,že mě to opět zamítne a to nevim už vůbec jak to pak vyřešit . Jsem z toho hodně nervozní a doma už taky , je snad 21. století a internet je snad normální nebo ne ? Je mi z toho na zvracení a je to taková bezmoc :( .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 12. září 2017 v 16:48 | Reagovat

No a kdybys zkusila zavolat nějakému poskytovateli internetu? Třeba byste se dohodli :-)

2 Markii Reed | Web | 14. září 2017 v 21:47 | Reagovat

To je sice zajímavá storka a já ti přeji, aby se to vyřešilo k lepšímu, ale vysvětli mi, co to má společného s tématem týdne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama