Vlci

17. srpna 2017 v 20:09 |  Srpen2017
Uff, jsem unavená. Teď jsem přijela ze Šumavy . Jelo se s rodinou na takovou Vlčí stezku , kde při hodně velkým štěstí uvidíte vlky . Jednou už jsem tam byla a bohužel bez úspěchu . Určitě za to mohli i lidi - má tam bejt klid, aby vlci přišli blíž ,ale absolutně nikdo to samozřejmě nedodržuje , takže vy mlčíte a ostatní vám to kazí.. Naši tam byli cca. před 14 dny a tvrdili,že tam ty vlci před nima div nepózovali a že si myslí,že je v tu a tu hodinu krmí a tak povzbuzená ,že to třeba bude znova jsem jela taky .

Na stezce samozřejmě milion lidí a řevu jak někde v zoo . Tak jsme zaujali místo a čekali . Jsem tam nějaká hlava v dálce ,ale nebylo to skoro poznat , protože s lesem strašně splývají. Skoro po hodině jsme někde uslyšeli auto ( krmení ) a fakt se ty vlci začali někam sbíhat . Takže lidi nadšený , foťáky cvakaly , no dovedete si to představit . Já byla ráda,že se konečně podařilo , protože taky to nemáme zrovna nejblíž a jet tam jen tak by bylo nanic . Opravdu to chce štěstí a velkou dávku trpělivosti . Jen teda nechápu ty lidi , proč tam nechají řvát děti ? a co hůř kolik dospělých řvalo úplně stejně ? "Nejlepší " ty hlášky na nejvyšší volume " kde sou?, já je nevidim ", tak kdyby všichni drželi hubu ,hned by tam asi logicky byli ,že jo .Tohle mě štve nejvíc - vy se snažíte chovat, jak se má a pár buranů to všem pokazí . No, nic- konečně se povedlo a já můžu jít s dobrým pocitem spát :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 7. února 2018 v 16:13 | Reagovat

Takže vlci byli lepší než lidi? Vlci chodí na papu navečer, tam by tolik lidí nebylo. Nešlo to zorganizovat na podvečerní hodiny? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama