Rozum zvítězil

29. srpna 2017 v 17:03 |  Srpen2017
Půjdeš na autogramiádu ? tak tahle slova mě napsal jeden známej z fotbalu . Ne, nepůjdu zněla moje odpověď . Na fotbale pořádají ve čtvrtek autogramiádu . Před lety jsem se jedný takový zůčastnila poprvé a naposledy - neskutečně lidí , vozík nevozík, všichni se cpali přede mě atd. ( podpis jsem nakonec teda dostala,ale jen proto,že jsem tam měla známýho z onoho klubu ) Nechutný a od tý doby jsem se zařekla,že už nikdy .
Přesto autogramiády lákají pořád tisíce lidí . Chápu,že někdo chce podpis a rozhodně to neodsuzuju , ale co vidim fotky a videa z těhle akcí , tak pokaždý jsou tam ty samý lidi . Samozřejmě nejpočetnější skupina je ta náctiletých holek, který obchází všechny autogramiády , takže je musí mít podepsaný už 10 x . Nevim, jak to dělají ,ale pokaždý se k nim dostanou a doslova se po těch fotbalistech plazí, žřejmě předbíhají a nezájem . Tyhle jsou nejhorší .

Někdy nad tim chováním zůstává rozum stát - neposlouchají pořadatele a jdou do toho hlava nehlava , hlavně ať mám podpis , přitom si myslim,že kdyby to respektovali, tak se na většinu dostane . Jenže oni se chovají jako zvířata . Navíc je to tentokrát okořeněný tim ,že tuhle autogramiádu si fanoušci sami zasloužili - pokud přijde na zápas víc než 10 tisíc lidí, bude . Stalo se a ejhle můžou tam všichni tedy i ty, který se o to nijak nezasloužili a na tom zápase ani nebyli . Aby toho nebylo málo, tak klub sám vybral pouze 8 hráčů , takže ještě to nezačalo a už fraška . Už vidim ty komentáře ,že " na mě se nedostalo " . Samozřejmě klub si tu organizaci a všechno náležitě pochválí .


Nejlepší je tam vůbec nechodit . A já jelikož mám ten den svátek, budu radši u rodičů slavit , pořád lepší než někde stát x hodin a stejně by se na mě ani nedostalo . My chytrý víme :) .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama