Kašlou na mě

31. srpna 2017 v 14:43 |  Srpen2017
Já vim,že co teďnapíšu bude vydapat jakože jsem ubulený malý dítě ,ale prostě to zamrzí a cejtim se tak nějak ještě víc sama a bez přátel než jindy.
Mám dneska svátek - nejsem typ, abych někde na facebooku x dní předem rozhlašovala ,že ho budu mít a něco ve stylu "připravte se ". Chci, aby si lidi vzpomněli sami . Je odpoledne a zatim nikdo ani čárku , vim,že svět se nezboří a že je to jenom přes net, ale přesto přání vždycky potěší . Já osobně vždycky píšu skoro každýmu když má svátek nebo narozeniny a tak nějak tajně to od toho druhýho čekám taky na oplátku . Vim,že ostatní přátelé když něco mají mají plnou zeď gratulací a já ? nic . Obzvlášť mě to mrzí u těch , který jsem znávala osobně , ti přáli naživo jako diví a teď nic . Cejtim se jako looser , kterej jim ani nestojí za to, aby popřáli , přitom dřív to dělali normálně a bylo to tak, že " já tobě a ty mě " . Nejde mi o to mít tisíce přání , klidně by mě tam stačilo jedno jediný . Připadam si jako blbec . A největší ironie je to,že mi ráno přišla mailem k svátku sleva a přání od nějaký firmy , kde jsem kdysi nakupovala nějaký dárky.. lidi, co mě neznají si vzpomenou :(.

Abych pořád jen nekňučela , tak jsem dneska přijela k našim , takže nejsem sama . K večeru přijede brácha s rodinou a bude to fajn . Možná si řeknete, abych to tak neprožívala,že o nic nejde s tim facebookem , ale tohle se mi vždycky hodně dotýká , to uvědomnění si,že ani těch pár přátel co mám si nevzpomene , hlavně,že já jim přeju vždycky..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty | E-mail | Web | 7. února 2018 v 16:35 | Reagovat

Když nikdo, tak já ti přeju ke všem tvým svátkům pěkný den, bez nahlížení do faceboku. Že ty se nikdy nezmíníš, že budeš mít svátek? Teď je život takový frmol, že když nenapovíš, nečekej. Já ti přeju co nejvíc pěkných dní a pár další lidí, kteří ti udělají přáním radost :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama