Kašlou na mě

31. srpna 2017 v 14:43 |  Srpen2017
Já vim,že co teďnapíšu bude vydapat jakože jsem ubulený malý dítě ,ale prostě to zamrzí a cejtim se tak nějak ještě víc sama a bez přátel než jindy.
Mám dneska svátek - nejsem typ, abych někde na facebooku x dní předem rozhlašovala ,že ho budu mít a něco ve stylu "připravte se ". Chci, aby si lidi vzpomněli sami . Je odpoledne a zatim nikdo ani čárku , vim,že svět se nezboří a že je to jenom přes net, ale přesto přání vždycky potěší . Já osobně vždycky píšu skoro každýmu když má svátek nebo narozeniny a tak nějak tajně to od toho druhýho čekám taky na oplátku . Vim,že ostatní přátelé když něco mají mají plnou zeď gratulací a já ? nic . Obzvlášť mě to mrzí u těch , který jsem znávala osobně , ti přáli naživo jako diví a teď nic . Cejtim se jako looser , kterej jim ani nestojí za to, aby popřáli , přitom dřív to dělali normálně a bylo to tak, že " já tobě a ty mě " . Nejde mi o to mít tisíce přání , klidně by mě tam stačilo jedno jediný . Připadam si jako blbec . A největší ironie je to,že mi ráno přišla mailem k svátku sleva a přání od nějaký firmy , kde jsem kdysi nakupovala nějaký dárky.. lidi, co mě neznají si vzpomenou :(.

Abych pořád jen nekňučela , tak jsem dneska přijela k našim , takže nejsem sama . K večeru přijede brácha s rodinou a bude to fajn . Možná si řeknete, abych to tak neprožívala,že o nic nejde s tim facebookem , ale tohle se mi vždycky hodně dotýká , to uvědomnění si,že ani těch pár přátel co mám si nevzpomene , hlavně,že já jim přeju vždycky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama