Přežila jsem

8. července 2017 v 17:27 |  Červenec 2017
ŽIJU !! Jak jsem tady psala, byla jsem na chalupě, kterou jsme si pronajali na tátovo 60 s tím,že jsme tam nahnali veškerý naše příbuzný . Jako introvert jsem z toho měla dost velký obavy a bylo to, jak jsem si myslela . Vyjeli jsme včera na 6 ráno, máma tam vařila, tak, aby stačila uvařit čerstvý . První přijel před polednem brácha s rodinou a první " cizí" měli dorazit kolem 13 hodiny , první dorazili až kolem 17 hodiny úplně v klidu a bylo jim fuk, že na ně čekáme a vstáváme brzo ráno . I ty ostatní se tam sjížděli až večer, i když jsme je čekali daleko dřív . Nejhorší byly pro mě ty přivitání - s každým si podat ruku, říct ahoj a některý přidali i polibek , což já " nesahat atd. " nesu dost nelibě . Večer klasika - sezení venku a hudba z reproduktorů , zaujala jsem svou klasickou roli pasivního posluchače :D . Ale je pravda, že 11 letá dcera mýho bratrance se tam se mnou začala bavit o rybách a nebylo to špatný :D a když pak byla balonková bitva , tak děti chtěly, abych byla v jejich týmu a to se vlastně ani pořádně neznáme ! Nevim, čim jsem si to zasloužila , když zrovna já na děti nejsem a působim na ně až moc tvrdě . Ale bylo to od nich milý .

Někdy po 22. hodině jsem se vytratila ( i ty děti šly spát dýl než já :D) a nikdo si toho ani nevšimnul , tak proč tam sedět a koukat . Nešel tam ani internet a i byl špatnej signál na mobil, takže nebylo čím se zabavit. Oslava skončila někdy v 1 ráno, táta nakonec spal vedle v obýváku a my měli s mámou pokoj pro sebe , takže ideální. Kolem 3 hodiny , jak byl ovíněn , tak si táta usmyslel,že si zapne nahlas tv , tak ho máma musela okřiknout , ale naštěstí to byla jediná "akce " s napitým člověkem :D , nemam pak ráda, když dělají bordel v noci .

Co mě ale vadilo byl nedostatek soukromí , ať se se hnuli kamkoliv , někdo tam byl. Byla jsem hodně u mámy v kuchyni v naivním domnění, že tam nikdo cizí nepoleze . Utvářeli se skupinky a všude to obsadili , ani jsem si nemohla odfrknout v obýváku u jediný televize v baráku , pořád tam někdo byl a mě se tam takhle nechtělo . A co se týče mě a pohybu hodně blbý, velkej schod k baráku , tak ven jsem si vyjet nemohla . Koupelny jen 2 a to pro víc jak 20 lidí. Z toho jedna v patře, ale všichni lezli stejně k " nám " dolů , takže nějaký zdržování se tam neexistovalo. Koupelna tak malá,že tam nešlo ani s vozíkem , tak jsem se nekoupala a wc ještě horší - musela jsem k němu s pomocí dojít a tak jsem musela pokaždý oznamovat mámě,že se mi chce, aby mě pomohla , ne vždy měla čas , takže si to dokážete představit a padla i věta " ty už tam chceš zase ? " , je to na prd takhle bejt vydaná na milost a nemilost .Nehledě na to,že se na něj pokaždý vyloženě stála fronta .

Měla jsem tam zůstat původně ještě do zítra , ale vzhledem k tomu , že moje neteř taky odjela a jelo se přes naše město , tak nebylo o čem a svezla jsem se s ní . Nikomu to ani nevadilo, že končím a myslim,že hodně k tomu přispěly i ty nevyhovující podmínky pro mě a řekla bych že je to nakonec i úleva pro obě strany. Taková akce by byla fajn, kdyby to bylo pro mě líp uzpůsobený a taky míň lidí . Jsem ráda,že už to mám za sebou .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Talaniel | E-mail | Web | 10. července 2017 v 14:27 | Reagovat

Ježiš, jak já Tě chápu. Když jsem ve společnosti více jak dvou dalších lidí, tak trpím, a i dvě osoby jsou na mě moc. A rodinné sešlosti jsou nejhorší, z těch se špatně vykrucuje...

2 Kitty | E-mail | Web | 1. února 2018 v 21:05 | Reagovat

No vidíš, dobře že o tom všem píšeš. Musím se pořád učit. Ale je to za tebou, dobrá zpráva! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama