Novej začátek

31. července 2017 v 19:01 |  Červenec 2017
Nevim, co se se mnou poslední dny děje , je sice pravda, že mam nějaký zdravotní problémy ( snad nic vážnýho ) , takže asi i to hraje roli, že jsem najednou hrozně hodná i k lidem , který jsem ještě minulej tejden nemohla rozdýchat . Dnes jsem požádala pána, o kterým píšu níže o to, jestli bysme si nemohli začít tykat . Požádala jsem ho mailem , ale jinak to nešlo , protože se delší dobu teď osobně neuvidíme . A mailem taky proto, že se stydim dělat takový věci naživo a vždycky mě to stálo hodně nervů a úsilí . Dotyčnej přijal a soudě podle stylu odpovědi je za to asi dost rád a možná,že to svým způsobem i brzy čekal , protože poslední dny jsem se začala dívat na některý věci spojený s nim jinak .

Taky se teda přiznám,že už mě moc nebavilo bejt pořád proti němu , protože je to dost vyčerpávající . Můj postoj trval víc jak rok a to už je hodně a jak píšu, přestalo mě to bavit . Uvědomila jsem si,že ten člověk bude pořád takovej moula ,ale,že to nedělá schválně . Tak hrozně se snaží, aby všechno bylo dokonalý, až dělá kiksy. Je to ten typ, co je tak strašně hodnej, až je blbej a svým způsobem je mi ho i líto .Taky už jsem se smířila s tim odchodem mýho kamaráda , kde na jeho místo přišel právě on a myslim,že právě tohle jsem potřebovala , smířit se s něčím , co už se bohužel nikdy nevrátí a přijmout něco novýho . Jasně , mezi náma se napsalo a řeklo poměrně dost zlýho ( a nevim, jestli něco tam nezůstane napořád ), ale když budeme mít oba tu vůli začít znova , navzdory tomu, co bylo , tak to půjde .


Potřebovala jsem jenom čas a uvědomila jsem si , že ten kluk za nic nemůže a taky to,že je zbytečný někoho nenávidět , protože kolem nás je tý nenávisti i tak hodně .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama