Jen jeden normální víkend !

19. července 2017 v 18:56 |  Červenec 2017
Království za normální víkend , fakt že jo. Nejdřív popíšu co je to normální víkend - ten kdy přijedu k rodičům ze svýho bytu , v sobotu zůstáváme doma a v neděli po obědě zase jedu k sobě . Letošní prázdniny se mi to zatím nepoštěstilo ani jednou a každej víkend byl jinde. Ten první byla tátovo oslava, druhej opět jeho oslava ,ale tentokrát s jinýma lidma , další víkend zase jdu na fotbal a ten další opět další akce , kterou táta pořádá pro přátele .

A co,že se bude dít tenhle víkend ? Máma přišla s tím,že bych s ní a s tátou mohla někam vyjet s přespáním , Momentálně je u nás celej tejden můj malej synovec ( hyperaktivní ) a neuvěřitelně jsem se konečně těšila na víkend v klidu , až tu malej nebude , což už se mi nesplní . Na moje " nó,já nevim " mi řekla,že letos bysme jeli takhle naposledy jako rodina a protože jsem hodná holčička a věřim,že to bude skutečně naposledy , tak jsem souhlasila . Zatím se ani neví kam a jestli vůbec , protože je hodně těžký najít ubytování pro vozíčkáře a navíc takhle na poslední chvíli ,ale máma zněla dost rozhodně , že prostě pojedeme . Jasně, můžu bejt ráda,že mám takový akční rodiče, že mě s sebou vůbec chtějí a že vůbec do toho jdou někam jet s vozíkem ( už taky nejsou nejmladší a síly ubejvají ) , ale nemuselo by se jet tak narychlo . Nemám tohle ráda a potřebuju na to mít čas to nějak "vstřebat " . Zaskočilo mě to i proto,že se to letos bralo tak,že ty rodinný oslavy a pobyty stačí a nikam se takhle nepojede ( a upřímně mě to ani nevadilo ). A teď tohle .
Už mě nebaví pořád trávit víkendy někde pryč a nebo sama u sebe . U rodičů zůstat nemůžu, když tam nejsou , protože se u nás nedostanu ani sama do krámu ani ven, takže zůstat u sebe je to menší zlo . A i našim se divím,že když by měli jeden víkend volnej , tak chtějí trajdat , já taková nejsem , potřebuju odpočívat . Tenhle způsob léta zdá se mi poněkud nešťastný a doufam,že to příští už takový nebude .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama