Neznámej prostor

26. června 2017 v 14:34 |  Téma týdne
Strach z neznámýho ? tak to je téma pro mě jako dělaný . Asi jako každej mám i teď strach z doktorů , tedy přesnějc řečeno z jejich úkonů . Potřebuju vědět do detailu ,co bude nebo nebude dělat a podobně . Ale ten klasickej strach z bílých plášťů jsem nikdy neměla , protože od mala jsem se díky nemoci pohybovala mezi nemocnicema a doktorama .

Pak je tu jen strach z neznámýho v rovině introverta . Nedělá mi dobře přijít někam , kde nikoho neznám nebo neznám to prostředí . Například mě děsí i spát někde jinde než doma , což je zase pozůstatek z mýho několika ročního nedobrovolnýho pobytu na internátech . Za necelých 14 dní mě čeká hodně velká zatěžkávací zkouška , ze který mam velkej strach . Můj táta má 60. narozeniny a pojal to tak,že jsme si pronajali chalupu někde v nějaký malý vesnici s tím,že tam naženeme veškerý naše příbuzný a bude se tam x dní slavit a rovnou spát ( z čehož 2 rodiny přijedou už v pátek a budou tam s náma po celou dobu ) . Což je pro mě úplný peklo . Navíc nejsem vůbec nějakej slavící typ ( ani nepiju alkohol,ale možná tam i z toho začnu :D ) . Barák plnej lidí, včetně malých dětí a já nebudu mít ani svůj pokoj , kam bych si zalezla ( pokoj budu sdílet s rodiči ) . Musím tam bejt ty celý 3 dny , protože nemam řidičák a domů mě nikdo nepoveze , jak už mi bylo oznámeno . Nevim, jak to tam vypadá , nic a to mě děsí .Kdybych tam aspoň měla někoho sobě věkem, ale nemám : jsem suveréně nejmladší ze všech dospělých a pak už jenom ty děti, ale ty jsou zase moc malý .
Asi se vám to zdá směšný ,ale introverti mě snad pochopí , takový akce jsou nanic . Už jen ty lidi, neustálej hluk a nemáte kam utéct před tim , to mě neskutečně vysává. Držte mi palce ,ať přežiju .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness | Web | 26. června 2017 v 15:16 | Reagovat

Naprosto s tebou soucítím, já jsem taky introvert a to doslova...vždycky jsem si hrozně přála být tím pravým opakem - extrovertem jak se patří, co se baví s lidmi a je věčně nad věcí. Ale každý je nějaký, že?...Bohužel u mě to není problém jen klasického ostychu, řekněme, ale dlouhodobých úzkostí a sociální fobie.

Budu ti držet palce, protože vím, že i takové akce jsou pro typy lidí jako my místy neúnosné. A ty prosím na oplátku drž palce mě, zítra jdu navštívit kvůli mým problémům odborníka.

Měj se krásně!

LERI

2 Eliss | Web | 26. června 2017 v 16:21 | Reagovat

Také jsem introvert a oslav nesnáším, vůbec ti to nezávidím :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama