Den na dvě věci

30. června 2017 v 18:45 |  Červen 2017
Dnešní den je fakt šílenej . Dnes je to rok, co jsem ztratila jednoho svýho velkýho kamaráda , byla jsem do něj vždycky blázen , takže o to ta ztráta byla těžší . Rozdělila nás dálka a práce. I když se snažíte na to nemyslet, tak "milej" facebook vám to rád připomene a hned ráno na mě jukla naše společná fotka a pod ní snad ten nejdojemnější rozhovor nás dvou tenkrát na rozloučenou .

Poté přišel tátovi doporučenej dopis, je soukromej podnikatel a máme zámečnictví . Před lety dělal nějaký ženský kovovou bránu k baráku , líp řečeno k jejímu letmímu sídlu na Šumavě . Má za manžela cizince a žije v Bruselu . Paní po 4 letech přišla na to,že se jí na vratech odlupuje barva a celkově,že je to ofláknutý . Táta jí napsal , že už je ta doba promlčená , načež přišel dneska dopis od advokáta . Naprosto mě sejří, že na nás hned pošle advokáta , normální člověk by to snad řešil nějak jinak , telefonem, písemně , ale tahle nanda jde na to natvrdo . Evidentně chce ukázat ,že má na to prachy , přitom táta má pravdu . Hold když má prachy , dá se vyšťourat kde co . Nikdy na nás nikdo žádnýho advokáta neposlal ( to bysme mohli spíš my , protože ne každej za odvedenou práci platí , pár lidí, kdo dluží dlouhodobě taky máme, ale asi jsme moc hodný ) a dovedete si představit doma to ovzduší ..

A do třetice - byl u nás můj 5 letej synovec jako každej pátek, moje máma si ho bere ze školky po obědě a je tu do odpoledne , než si pro něj přijede jeden z jeho rodičů . Najednou nahlásil,že se mu chce kakat a běžel na wc, bohužel to nestihnul a nadělal si do kalhot .. samozřejmě měl průjem a " omluvil " to tim,že už ho bolí bříško asi hodinu ,ale nechtěl nám to říct , celej barák plnej smradu a já už nevěděla , jestli se smát nebo brečet . Prostě den na h.... a to doslova.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra | Web | 30. června 2017 v 18:54 | Reagovat

Aj také dní bývajú. Ale príde ďalší, normálnejší deň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama