V divadle

18. května 2017 v 16:42 |  Květen 2017
Včera večer jsem byla v divadle . Nikdy jsem nebyla a nebudu jeho fanoušek, respektive " občas zajdu",ale,že bych to musela mít pořád to rozhodně ne . Včera jsem musela jít neplánovaně , protože jeden člen " výpravy " onemocněl , tak, aby zbytečně nepropadnul lístek . Jednalo se o muzikál West Side Story a už při slově muzikál se mi ježí vlasy na hlavě , když už , tak mám ráda činohru , prostě něco, kde se nezpívá ani netančí , takže moje obět,že tam půjdu byla nezměrná . Chodím tam s naším rodinným holčičím osazenstvem , teda ne na všechno - něco už je moc a nedala bych to . Docela mě štve , že já jediná mám ráda činohru a ostatní muzikály , nikdy se neshodneme a vždycky nějaká část "trpí " , sama do divadla chodit nechci . Je to nastaveno tak nějak jako střídání , abych se na to "svoje", když na něco chci dostala i já, ale co si budeme povídat - to "většinový" je častějc . Jsem osamocenej voják v poli v tomhle.
V onom divadle v Plzni je to pro vozíčkáře vymyšleno úplně dementně - sedíte úplně nejdál co to jde, za poslední řadou a místní specialitka je, že vedle vás nemůže sedět doprovod , což je úplně postavený na hlavu, i když, kdo by tam chtěl s váma sedět na těch nejhorších místech , když může jinam . Jednu výhodu to ale má a to když vás to nebaví . Můžete se tvářit jak chcete otráveně , protože vedle vás nikdo nesedí :D . Teda, zas tak úplně sama tam nejsem vedle mě je mixážní pult , kde obsluhujou světla a bůhví co. U nich pokaždý stojí mladej kluk , kterej , neustále poskakuje a tančí do rytmu . Včera navíc tam byl i nějakej dirigent a celých 2 a půl hodiny dirigoval "nanečisto ", takže jsem si tam připadala jak v oddělení bláznů a časem už mi to lezlo krkem .
Nejsem ani ten typ, co by si užíval , že se může nastrojit a cejtí se nějak " neobyčejně " , to vůbec - spíš se cejtim divně . Triko/mikina a džíny v tom je mi nejlíp . Ale jsem ráda,že do divadla vůbec můžu a hlavně,že mě tam má kdo vzít a chce mě tam . Horší by bylo, kdybych divadlo milovala a nemohla tam a jako zpestření je někdy dobrý cokoliv...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama