Tři jsou vždycky špatně

18. května 2017 v 16:36 |  Květen 2017
Květen- můj první příspěvek v tomhle měsíci . Květen je měsíc lásky a tak se tenhle příspěvek bude lásky týkat . Nikdy bych nevěřila,že se ve svých 30 ti letech dostanu do situace , která se stává spíš teenagerům. Jaksi jsem mezi 2 muži, respektive jeden mě chce , ale já jeho ne a pak je tu jeden, kterýho chci zase já , ale on mě ne .. nebo to aspoň tak vypadá .
Každej je úplně jinej - jeden je suverén, takovej klasickej kasanova , kterej si myslí jak je neodolatelnej , ale je to ten typ , co kdybyste ho potkali na ulici ani si ho nevšimnete . Co mu nedala příroda na hezký tváři , tak mu to vynahradila řečí , tenhle dokáže všechno okecat ve svůj prospěch , sebevědomí má až moc a nesnese, když se mu odporuje . Uhádli jste , je to ten, co o mě má zájem .
Ten druhej je opak - milej , skromnej kluk, trochu tišší , stydlivější a pro mě tisíckrát milejší .. jenže nereaguje na mě tak, jak bych chtěla . Jo, bavíme se , ale ani nevim, jestli má přítelkyni , takže taky zatim "netlačim na pilu " . Je to hrozný - moje hlava dokáže vymyslet tisíce vět, co mu říct , ale když jsme spolu , nedostanu ze sebe nic a nebo se bavíme o úplných blbostech . Kolikrát jsem si říkala někam ho pozvi , ale nejde to ,i když bych s ním tolik chtěla bejt . Paradoxně mě dokáže víc rozmluvit ten, co po mě jede .
Oba dva dva vzájemně znají a je vtipný , že ten , co mě chce, mě toho "mýho " posílá , abysme se viděli . Jestli vědomně nebo nevědomě fakt nevim . Každopádně když jsme se viděli naposled , tak se hrozně zajímal , jestli ten "můj" ke mě dorazil , několikrát mi volal, což jsem neslyšela a pak napsal smsku , na kterou jsem mu odepsala a už se neozval. Pokud vím, tak neví ,že o něj stojim .
Situace nanic , jediný, co mě může uklidnit je snad to , že už jsme snad rozumný a tohle se vyřeší s klidem .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama